FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Szkoda tylnego zderzaka.
  • Witam. Moze wam klubowiczom przytrafila sie szkoda zwiazana z tylnim zderzakiem. Chodzi mi o rozwalony tylni zderzak oraz wgnieciony pas tylni. Ile można spodziewac sie wypłaty od ubezpieczyciela? Jesli zly dzial to prosze o przeniesienie.
  • Naprawiaj w aso bezgotowkowo ubezpieczycieli ci zanizy mocno wyplate bo oni juz tak maja
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Ja miałem zbitą lampę tylną - uszkodziła koparka.

    Ubezpieczyciel sprawcy zaproponował 230 zł :D
    Odmówiłem grzecznie i wstawiłem auto do ASO na bezgotówkową naprawę -15 minut roboty i wycena na 570 zł z nową ORI lampą. Firma nie miała wyjścia i zaakceptowała wycenę ASO. 
    Powiedz ubezpieczycielowi że wstawiasz bezgotówkowo do ASO.
    W serwisie podpisujesz tzw, Cesję na serwis i nic więcej Cie nie interesuje. ASO wyceni, wyśle do ubezpieczyciela i albo zaakceptują albo nie i wtedy sąd ale sądzi się już ASO i ubezpieczyciel a Ty i tak masz zrobiony samochód tak jak należy. Ubezpieczalnia wedle najnowszych przepisów dot. wypłaty odszkodowań (celowe zaniżania ze strony firm ubezpieczeniowych) z góry jest przegrana i na bank zaakceptują wycenę.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Nie jest prawdą ze ASO bedzie naprawiać auto bez zaakceptowania ze strony ubezpieczyciela! Jesli nie dostana takiej zgody nawet nie rusza palcem a potem na bank oni sie sadzic nie beda z ubezpieczycielem tylko zleceniodawca usługi, oni chetnie zrobia ale kasa musi byc i zaplaci ja klient a potem moze dochodzic swoich roszczen od ubez. na podstawie faktury z ASO.

    Faktem jest jednak ze prawie zawsze akceptują wycene ASO.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Za zderzak lekko przerysowany i lekko wgiete wzmocnienie za zderzakiem wycenili 3500. Co o tym myslec? Nie ma nawet śladów? 
  • Mi też tak wycenili... wszysfko nowe + lakierowanie. Na razie nic nie robie;)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Naprawiałem raz bezgotówkowo i chwalę sobie takie rozwiązanie. Warsztat się dogadał z ubezpieczycielem, formalności załatwił. Ja się tym nie przejmowałem. Dla mnie plus :)

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?