Kupię radio SWING - Forum SKODA RAPID
FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Kupię radio SWING
  • Witam, 
    jak w temacie - interesuje mnie zakup radia SWING.
    Oczywiście wymogiem jest sprawność techniczna i posiadanie KODu odbezpieczającego. 
    Proszę o oferty w realnych pieniążkach. 
    Wiem, są dostępne na serwisach aukcyjnych, jednak do forum rapidklub.pl mam duże zaufanie i chciałbym wpierw zapytać tu. 
    Pozdrawiam, 
    Paweł. 
    Rapid SB 2014| 1.6 TDI CR 115 KM | Ambition | Srebrny | 156k km | Łódź - Piotrków Trybunalski
  • Pierwsza sprawa to jest od takich spraw odpowiedni wątek i tu zostało przeniesione.

Druga sprawa tak dla sprecyzowania podaj o którego SWINGa Ci chodzi. O starego mono czy nowszego 5" a może najnowszego 6,5" ?

Nie każdy forum ogląda na komputerze a na urządzeniach mobilnych nie widać stopki i możesz dostawać oferty na starego SWINGA mono, na którego raczej nie reflektujesz ;-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Interesuje mnie model ze zdjęcia poniżej.
    Z tego co się orientuję - DELPHI o numerach rozpoczynających się od 5J0 ... itd.
    Nie jestem specjalistą - nie wiem który to "stary mono, nowszy 5" , a tym bardziej najnowszy 6.5" ".
    Dlatego podaję zdjęcie poniżej. 
    maxresdefault.jpg
    1905 x 1080 - 169K
    Rapid SB 2014| 1.6 TDI CR 115 KM | Ambition | Srebrny | 156k km | Łódź - Piotrków Trybunalski
  • będę miał takiego Swinga na zbyciu w styczniu lub w lutym.
    Rapid LB | 1.2 MPI LPG 75KM | MY14 | Ambition Komfort |Corrida |W-wa
  • Wysłałem PW do użytkownika "bronco". 

CIEKAWE DO SAMOCHODU / AKCESORIA:

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@bounty @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?