FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Sprzedam szyby: przednia i tylnia oraz VCDS
  • Tak jak w temacie.
    Na sprzedaż używane szyby:
    -przednia powiedzmy 50zł
    -tylnia powiedzmy 200zł

do tego VCDS - 100zł

szyby tylko odbiór osobisty (śląsk). Z tego też powodu myślę, że ceny są niskie. Nie mam pojęcia jak bym miał to wysłać :D

jeśli chodzi o kabel to mogę go wysłać.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~56 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~9 000km | Gliwice
  • Jaką masz wersję VCDS i w jakim języku?
    Rapid SB / 1,2 TSI EA211 CJZC 90KM / MY16 / Active / Biały / 62 kkm / Zawiercie
  • @Mullrof priv
    Rapid SB | 1.2 CBZA | MY15 | Style+ | Zielony Ralye Green | 60000 km | Warszawa
  • nie dostałem żadnego priva lol o.0

VCDS jest kupiony jako VAG COM 18.2.1 VAGCOM 18.9.0 VCDS HEX CAN USB Interface FOR VW AUDI Skoda Seat VAG 18.9 Polish/English ATMEGA162+16V8+FT232RQ

od sprzedawcy dostałem oprogramowanie które działa 18.9.1 EN+PL ale z doświadczenia lepiej korzystać z EN. więcej info na necie jest po ang :)

Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~56 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~9 000km | Gliwice

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?