FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
VCDS - Dyskusje, pytania itp.
  • ze strony Adako
    http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=20
    • Kompletnie zrewidowana i powiększona baza danych ROD (ODX)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • @tomii1 Na szybę z pilota nie ma szans :(
  • Wszystko jest na forum, teraz ladnie pogrupowane. Lukaszu, w MY16 i z szyba na pilota sobie poradzilismy.
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Było jeszcze kodowanie po którym można było zamknąć szybę po wyłączeniu zapłonu w MY2016, gdzie teraz to znaleźć? 
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • Wszystkie kodowania, które zostały sprawdzone i potwierdzone w działaniu znajdziesz w wątku
    "VCDS - Sprawdzone kodowania"
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • @grzesik1 No tak, ale działa tylko szyba kierowcy. Trochę słabo. Czy to na prawdę taka oszczędność ze strony Skody, czy tylko świadome zaniżanie funkcjonalności w stosunku do OIII ?
  • To pytanie do Skody.
    My możemy "pogdybać"...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Witam, czy ktos moze mnie wspomoc w przekodowaniu CM/LH z ksenonow na halogeny?
    Rapid Scoutline mam kabel
  • Spróbuj TEGO.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • jak zakodować aby w
     Tryb quasi CH/LH świateł przeciwmgłowych (lub innych) - MY16.
    tylne światła pozycyjne też się włączały?
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • pozycyjne tył lewe:
    Leuchte23SL HLC7-...  - prawdopodobnie wolne ...Light_Function_C_23
    pozycyjne tył prawe:
    Leuchte24SL HRA69-...  - prawdopodobnie wolne ...Light_Function_C_24

    Ja jednak wybrałbym raczej cofania (ze względu na kolor):
    Leuchte28RFL C3-...
      - prawdopodobnie wolne ...Light_Function_B_28
    -------
    @mskrapi1980
    I co? Zakodowałeś? Działa?

    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • jeszcze nie kodowałem, auto od dłuższego czasu "buja się" po serwisach
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • Mam pytanko/prośbę do "oblatanych" w vcds. Czy jesteście w stanie sprawdzić czy uda się aktywować kontrolkę świateł mijania? Temat był wprawdzie poruszany dawno temu, ale wtedy nie było speców :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Mi nie działa, żeby ustawić te wskazanie paliwa.
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • czy w rapidzie MY2013 i VCDS 15.7.1 macie dostęp do:  [01 – Engine] potem [Meas. Blocks – 08]? u mnie sekcja [Meas. Blocks – 08] jest nieaktywna, podobnie jak [Meas. Blocks – 08] w Instruments... co w praktyce uniemozliwia sprawdzenie odczytów temperatury silnika :/
    jedyna opcja to wejście przez OBD z głównego menu i wybranie parametru temperatury płynu chłodniczego :(
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86KM |MY2013|Ambition MAX|Candy white|145000|Lublin
  • W UDS nie masz dostępnych blokow pomiarowych i nie zależy to od wersji vcds, obok po prawej stronie masz pomiary rozszerzone i zaznaczasz ptaszkiem który ma Ci się wyświetlić.
    -------------------------------
    Fajna promocja na ori vcdsa  PL z licenncja i dożywotnią aktualizacja do
    najnowsze wersji. na Can, kkl i tak już tylko do aut sprzed 2003r. http://www.vcds.pl/index.php?mod=sklep&item=19
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Może i fajna promocja ...
    Ale w zestawieniu obsługiwanych samochodów, nie ma R. Jest O, S, Y.
    Czyli nic dla nas.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Nasz są wyłącznie na Canie, wiec wystarczy napisać i się spytać, musi je obsługiwać.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • No to jest okazja do wykazania się: zamiast pisać o promocji warto samemu wpierw sprawdzić co jest aktualne dla Rapidowców a co nie. Na pewno wiele z nas jest zainteresowanych hardwarem ale nie dla O, S czy Y. Jesteśmy w temacie Rapida.
    Jak masz ciekawe propozycje dla Rapidklubu, zamieszczaj je tu. Ale inne akcje nas delikatnie mówiąc nie interesują.
    Cytat ze strony (tekst podany czerwonymi literami): "Jeżeli na powyższej liście nie ma kodu nadwozia Twojego pojazdu oznacza to, że interface Micro-CAN nie będzie z nim działał". NH nie ma.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ciekawe jak zakodować Driver Activity Assistant.... Dopłata do niego to tylko 200 zł chyba ale ciekawe jak to działa i czy wymaga dodatkowych modułów.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?