FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Na jaki czas jest przegląd techniczny w nowym aucie?
  • Witam, mam pytanie na ile czasu mieliście bądź na ile czasu powinien być wbity przegląd techniczny przy zakupie nowego auta z gazem. U mnie w rejestracji pojazdów wbito mi na 1 rok ale kolega ma nowa Fabie z tego roku z gazem i ma wbity przegląd techniczny w dowód na 3 lata, nie chodzi mi oczywiście o przeglądy serwisowe gazu i przeglądy gwarancyjne.
    Czy to oznacza że muszę robić 3 przeglądy przyszłym roku???? gazu 15000 tyś.,gwarancyjny 15000??? i techniczny po roku????
    RAPID LB/ 1.2 TSI 110 KM + gaz/ MY 2017 / style/ szary / 5300 KM / gdańsk
  • Według polskich przepisów pojazd z instalacją gazową musi przechodzić okresowe badania techniczne co rok (12 mies.). Przeglady gwarancyjne w ASO według wskazań komputera 1 rok lub 15000 km w zależności co szybciej nastąpi. 
    Rapid SB|1.2 TSI 85KM|MY15|Aktiv Max|Biel Candy|Białystok|7000km
  • W dowodzie rejestracyjnym przegląd techniczny na rok ze względu na LPG. też tak mam. bez LPG byłyby 3 lata, potem dwa, potem co roku. Kosztuje 163 zł w stacji diagnostycznej.
    Przegląd instalacji (co 15ooo km) i gwarancyjny (co 30000 km) robisz w ASO (żeby nie stracić gwarancji)
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Samochód jest po zmianach konstrukcyjnych- zmiana rodzaju paliwa. Dlatego co roku. Lecz jeżeli była by to fabryczna instalacja jak np w oplu i samochód tak został by homologowany to było by normalnie 3-2-1
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?