FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
VCDS - Dyskusja o interfejsach (VCDS, OBD itd.)
  • Zakładam ten wątek by odseparować dyskusje o kabelkach od innych o kodowaniu.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Panowie jaki sprawdzony VAG z Aliexpress kupić do mojego R z maja 2015 roku?
    Chciałbym aby była również możliwość codingu i low codingu.
    Pomoże ktoś?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Ja mam taki:
    image
    Ale mogę używać VCDS: 15.7.1 / 15.7.0 / 14.10.2 / 12.12.3a
    Sądzę, że niczego lepszego na dziś nie dostaniesz.
    Kabel z Ali.JPG
    938 x 331 - 58K
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Serdecznie dziękuje van_daal
    A czy ten kabelek ma dostęp do wszystkich funkcji takich jak np. kodowanie itp.?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • VCDS (program) ma takie możliwości.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dzięki serdeczne
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Widzę że na Aliexpress pojawił się VCDS 16.8. Ktoś ma jakieś info czy coś nowego pokaże w MY16 ?
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Kupiłem go już jakiś czas temu. Pierwsze wrażenie to dużo mniejsza stabilność i tendencja do zawieszania się (15.7 nie miałem ale 12.12 czy 11.11 to przy nim skała). Brakuje całej masy labeli do kodowań. Opisane są pojedyncze bity w pomocniku kodowania. Za to Octavia MY12 wreszcie ma opisane wszystkie opcje. Także pewnie za 2 albo 3 lata będzie komplet dla MY16. 
    Plus jest taki, że udało mi się zakodować wszystko co chciałem a 12.12 nie otwierał większości kodowań czy adaptacji.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90KM | Beżowa Padlina | MY16 | Bielsko
  • dzięki :)
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Maćku, zamówiłem ten kabelek 11-go. Jak przyjdzie i przetestuję, to dodam swoje trzy grosze.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • W żadnej legalnej wersji vcds-a nie ma z niczym problemu, mam teraz 16.8.3 ori PL i obsługuje wszystko, stabilnie i itp. Czyli jak zawsze. Zakupując ori kabel masz dożywotnią aktualizację vcds-a do nowszej jaka wyjdzie wersji.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  •  Chyba zdajesz sobie sprawę, że nie każdy kupi kabel za 2 kawałki? 
  • Pewnie nie każdy kupi ale jak się uwali sterownik/sterowniki "lewym" kablem, to wtedy zakup ori kabla inaczej wygląda.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ja kupiłem jak ori kosztował 1400zł, zwrócił się przez 5 lat z 30 krotnie, dzisiaj weszła nowa aktualizacja 16.8.3 PL nowe opisy sterowników i kodowań. Wasze problemy z vcdsem wynikają z jego pirackiego pochodzenia, ja nigdy z niczym w ori nie miałem problemu, po drugie w ori jest pomoc online z której przy kodowaniu i itp można korzystać.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • @PinkFloyd Wszystko zależy ile się tego kabla używa. Ja kupiłem klona za 100 zł i po jednym dniu zwrócił mi się 10-krotnie :)
  • Ja używam zarobkowo i na klona nie mogę sobie pozwolić.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • A może mi ktoś taki kabel zamówić?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Maćku, a pytałeś mamę albo tatę? ;D
    A tak na poważnie.
    Pojawił się już w Chinach VCDS 16.8.3 choć cena jeszcze spora 39$.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Ha ha ha, bardzo śmieszne...
    Nie mam doświadczenia z Ali i myślałem że ktoś mi pomoże kto tam często zamawia
    Nie chcesz pomóc, to nie pisz głupkowatych komentarzy
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Wybacz jeśli poczułeś się urażony... miał być żarcik.
    A "głupkowaty" to raczej twój wpis był.
    Jak nie masz doświadczenia z Ali to zapytaj jak się to robi.
    Z całą pewnością ktoś ci udzieli rady.
    Prośba, by ktoś ci to zamówił brzmi jak prośba mojego młodszego syna sprzed 2-3 lat.
    On jest rocznik 96 i dzisiaj już sam sobie z netu zamawia różne różności.
    Ma konto w banku i kartę kredytową i w ogóle... trochę się usamodzielnił.
    Zupełnie serio, to by kupić coś na Ali potrzebujesz tylko karty kredytowej (Mastercard, Visa) i płatność kartą osobiście polecam bo szybka i wygodna jest a wysyłają już w ciągu 2-3 dni.
    Poza tym, to zakupy właściwie identyczne jak na allegro, tyle że czeka się ok. miesiąca na towar. Bardzo dobrze zorganizowali za to śledzenie przesyłek. Jak zobaczysz tam, że towar dotarł do Polski to po ok. 7 dniach masz go u siebie.
    Mam kumpla w pracy, który już chyba nawet chustki do nosa tam kupuje.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dzięki za pomoc
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?