FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!

FAQ Forum RapidKlub.pl

FAQ RapidKlub.pl - wersja 1.0 z dnia 17.01.2016

FAQ - Spis najczęściej zadawanych pytań

Jak zostać użytkownikiem forum Rapidklub?
Aby zostać użytkownikiem forum należy się zarejestrować pod unikalnym nickiem i nadać hasło do logowania, czynności te można wykonać poprzez klikniecie w prawym górnym rogu w odnośnik: Zarejestruj się.

Kto może dodawać posty na forum Rapidklub?
Dodawanie postów jest możliwe tylko przez zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników, którzy nie mają czasowej lub stałej blokady konta.

Jak dodać nowy wątek na forum?
Aby dodać nowy wątek, w pierwszej kolejności należy wybrać odpowiednią kategorię a następnie kliknąć w zakładkę: Nowa dyskusja oraz wpisać tytuł i treść nowego tematu.

Jak dodawać posty/komentarze w istniejących wątkach?
Aby dodać swój komentarz wystarczy zalogować się za pomocą swojego loginu i hasła a następnie umieścić wiadomość w pustym polu na dole wybranego wątku.

Jak wysyłać prywatne wiadomości?
Aby wysłać prywatną wiadomość do innego użytkownika należy kliknąć na jego login (np. JanIIIS) a następnie po przejściu na jego profil kliknąć w odnośnik znajdujący się po lewej stronie: Wyślij JanIIIS wiadomość.

Jak ustawić stopkę/podpis z danymi swojego auta?
Stopkę ustawić można w swoim profilu poprzez kliknięcie na swój login a następnie wybrać odnośnik znajdujący się po lewej stronie: Ustawienia Podpisu. Podpis należy ustawić wg wzoru uwzględniając parametry swojego auta.

Czy mogę umieścić na forum reklamę swoich produktów czy ofert?
Umieszczanie ofert o charakterze reklamowym w wątkach jest niezgodnie z regulaminem forum. Jeśli natomiast jesteś zainteresowany umieszczaniem swoich banerów czy linków na stronie, należy w tej sprawie skontaktować się z administratorem forum, w celu ustalenia indywidualnych warunków takiej współpracy.

Jak dodać ogłoszenie i jak powinno ono wyglądać?
Ogłoszenie umieszczamy tylko i wyłącznie w dziale: Sprzedam, kupię, zamienię. Ogłoszenie zamieszczamy tak samo jak inny wątek z tym, że należy pamiętać o zasadach, które obowiązują przy tego typu publikacjach. Szczegóły można znaleźć w regulaminie forum Rapidklub.

W jaki sposób mogę odnaleźć interesujący mnie temat/zagadnienie?
W celu wyszukania konkretnej frazy, zagadnienia, tematu należy kliknąć w odnośnik: Wyszukiwarka Forumowa, która znajduje się w górnej części strony oraz wpisać słowo/a, które nas interesują. Inną formą jest szukanie poprzez kategorie tematyczne, które zawierają spis tematów odpowiadające głównej kategorii.

Jak mogę umieścić obrazek/awatar przy moim loginie?
Aby umieścić swój własny obrazek wystarczy wejść do swojego profilu użytkownika, następnie wybrać ze znajdujących się po lewej stronie odnośników: Zmień mój obrazek i wgrać z dysku przygotowaną wcześniej grafikę. Należy pamiętać, że grafika nie może być większa niż 2MB a do wgranego obrazu powinniśmy posiadać prawa autorskie oraz obraz ten nie może naruszać regulaminu forum.

Czy mogę dokonywać zmian w swoim profilu?
Tak, niektóre zmiany można każdorazowo dokonywać w swoim profilu użytkownika, należą do nich zmiany takie jak np. zmiana hasła, e-maila, preferencji konta, stopki czy obrazka.


SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!
Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?