FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
ANKIETA - jaki kolor dla Rapida?
  •  
    Jaki kolor wybraliście dla Rapida?
    1. Który kolor Waszym zdaniem jest najlepszy dla Rapida?liczba głosów: 438

        Biel Candy
        15.07%
      1. Błękit Pacific
          5.71%
      2. Czerwień Corrida
          7.31%
      3. Żółty Sprint
          0.46%
      4. Czerń Magic Perłowy
        12.79%
      5. Biel Moon metalizowany
          1.83%
      6. Beż Cappuccino metalizowany
        10.96%
      7. Czerwień Rio metalizowany
          2.97%
      8. Srebrny Brilliant metalizowany
          7.53%
      9. Błękit Race metalizowany
        13.01%
      10. Szary Metal metalizowany
        12.33%
      11. Błękit Denim metalizowany
          4.34%
      12. Zieleń Rallye metalizowany
          2.51%
      13. Brąz Topaz metalizowany
          2.97%
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Brakuje w tej ankiecie koloru Lava Blue, i chyba jeszcze jakiegoś.
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • I Szary Platyna, który też już nie jest oferowany ale na początku Rapidy były w tym kolorze
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • No i nie ma czarnej perły, beznadzieja i jak tu głosować?!
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Jak nie ma jak jest?
    Czerń Magic Perłowy
    19.30%
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • No tak, jakoś nie zauważyłem:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ostatnio na parkingu porównywałem sobie mojego z takim szary rapidem i stwierdzam, że owszem tak na miesiąc chciałbym mieć lakier np. niebieski, czerwony czy zielony, ale po tym czasie i to jak najszybiej chciałbym wrócić do czarnej perły ;-) Jedyna wada tego lakieru to, że widać każdą plamkę, ale jak jest czysty wygląda zacnie ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Mam szary metal metalizowany - nie wybierałem, bo kupowałem używkę, ale szczerze powiem, że lakier wygląda zacnie! :)
  • czesiek1102 tak jest jak piszesz, nie inaczej ;-) jednego zazdroszczę posiadaczom rapidów szarych, srebrnych i beżowych... wszelkiego rodzaju zabrudzenia, a w szczególności kurz nie jest tak widoczny jak na czarnym... poza tym wolę czarny ;-) Wszystkie moje poprzednie auta były w tym kolorze, kupując rapida powiedziałem sobie czas na zmianę i... nie udało się ;-) 
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • bounty zgadzam sie z tobą, rapidka w czarnej perle jest najladniejsza! Tylko te zbrudzenia wszędzie widoczne. Ale zaraz po myciu znowu cudo:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • W materiałach na stronie skoda.pl można wyczytać, że od września 2014 r. Rapida będzie można zamówić kolorze Brąz Topaz
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • własnie co myślicie o tym kolorze Brąz Topaz metalic ??. widziałem takiego rapida ale niestety w hali przy sztuczny świetle i nie prezentował sie tak okazale jak na zdjęciach (trochę mdły). w słońcu zapewne zyska troche uroku. piękny za to jest brąz magnetic dostępny w Superbie. niestety niedostępny a standardowej palecie - może można go zamówić na specjalne zamówienie ale podobno kosztuje to 3-4 tys i czeka sie pol roku.
    Zona nie chce slyszec o innym kolorze niz te Topaz - rzeczywiście do bezowego wnętrza chyba bedzie to najlepszy kolor.



    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • kwestia gustu, beżowe wnętrze ogólnie zalecane jest do ciemnych kolorów ale ja będę miał w białym i uważam że też bedzie super się prezentować
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja mam czarną perłę i jest super. Jedyna wada to, że widać każdy pyłek kurzu.

  • Też tak mam i tak uważam:-) Czarna Perła wygrywa!
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @gross81
    beżowe w białym na prawdę wygląda super.
  • @kros masz takie zestawienie? Myślałem ze tylko ja sie porwałem na takie "szaleństwo" ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Nooo... ja też zaszalałem i co rano gratuluję sobie tego pomysłu :)
  • Jak by wszyscy mieli takie same samochody i kolory było by nudno a tak to można przerwać ta monotonię.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • czerwień rio i ładne alusy razem ładnie się prezentują myślałem też na czarną perłą ale auto jakby mniejsze mi się wydawało, jak to mówią czarny wyszczupla
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Mi z kolei w białym wydaje się jakby węższy:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?