FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Czy będzie dostępny jakiś combiak?
  • Witam,

    ciekawe czy pojawi się jakaś odmiana kombi? Pewnie jak będzie to zdobędzie dość dużą popularność, bo Polacy coraz bardziej wolą kombiaki, nie mówiąc o firmach ;)
  • no przydało by się ;-) coś gdzieś wyczytałem o jakimś combi sport wagon czy coś takiego, czyli niby combi ale nie combi... zobaczymy.
  • chyba prędzej będzie hatchback, pytanie tylko czy to ma sens wprowadzanie na nasz rynek hatchbacka. Obecnie królują combi więc taki by powinni wypuścić, oczywiście w dobrej cenie, bo obecne ceny Rapida to porażka.
  • Ja bym był zainteresowany hatchbackiem. Środek te sam a gabaryty na zewnątrz mniejsze a i bagażnik aż taki nie koniecznie mi ciągle potrzebny. Oby był tańszy od liftbacka, wtedy jeszcze bardziej będzie kusił :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • grzesk: masz rację.. w sumie hatchback byłby dość dobrym konkurentem dla fabii... w sumie było by to dobre auto do miasta, zapewne krótsze niż sedan / liftback, a bezpieczniejsze i lepsze w prowadzeniu.
  • Niebawem na salonie we Frankrucie zostanie zaprezentowany Rapid w odmianie przypominającej kombi, nazwanej SpaceBack:

    więcej:
    http://www.rapidklub.pl/discussion/32/nowa-skoda-rapid-spaceback
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?