FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Smart Link, Bolero vs Navi Amundsen
  • Witajcie,
    Noszę się z zamiarem zamówienia Rapidka w przyszłym miesiącu. Chciałem go wziąść z nawigacją Amundsen. 
    Byłem w zeszłym tygodniu w salonie i facet mi delikatnie odradzał tą nawigację. Powiedział, że jak mam dobrego smartphona (note 4), to szkoda pieniędzy, bo przy zakupie Bolero ze smart linkiem, efekt będzie ten sam.
    Chciałem się dowiedzieć jaka jest Wasza opinia na ten temat, głównie chodzi o funkcjonalność takiej nawigacji itp. 
  • Koszty aktualizacji navi wyrwa cie z butow, bierz Smart Link
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dla mnie szkoda kasy, minus największy, bardzo duże ryzyko kradzieży gdzie sprawcy prując navi niszcza deskę w kolo radia brrrr..... drogie aktualizacje, taki TomTom bije na głowę wg mnie ta navi i sobie odpuściłem. Sama nawigacje zniosę choc TomTom dla.mnie bardziej czytelny, ale siedzieć w aucie przed marketem nie będę. U mnie w Szczecinie kradzież navi z grupy vag to plaga.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Też myślałem o TomTomie, ale szczerze doszedłem do wniosku, że nie chcę mi się pierdzielić :) z jakimiś nawigacjami "na szybie", ściągać to za każdym razem przy wychodzeniu z auta. Wolałbym właśnie dlatego mieć wszystko w jednym. Nie wiedziałem wcześniej, że jest coś takiego jak ten smart link. Nie wiecie jak on działa z szajsungami? Żebym nie musiał fona wymieniać.
    A jeszcze takie pytanko, na yt widziałem, że niektórzy mają radia oparte na androidzie w skodach. Rozumiem, że to trzeba już na własną rękę działać i wymieniać na jakąś chińszczyznę z andro? :) 
  • Bierz bolero ze smart linkiem, bo teraz tańszy będziesz miał niż jakbyś później kazał zainstalować. A ta chińszczyzna z androidem to może być fajne, tylko byś musiał sobie antenę gps podkleić pod deskę, bo jak nie weźmiesz navi to nie będziesz miał wmontowanej na dachu. Tylko wtedy to będziesz musiał mieć cały czas mobilny router ze sobą , żeby wifi udostępniać by taki google maps mógł łączyć się z netem. Co do telefonów to wszystkie z androidem 5.0+ powinny działać ale im droższy i nowszy tym pewnie będzie lepiej. No i tak jak pisali wyżej koledzy ponoć bardzo często kradną navi oryginalne grupy VAG.
    Brak Skody
  • Ja zamówiłem Bolero po czym trochę poczytałem i domówiłem SmartLinka i wydaje mi się że jest to najlepsza opcja jak nie chcesz przyklejać nic do szyby a chcesz mieć navi, niby trzeba za każdym razem dokować telefon przez USB ale zwykłą navi też musisz wpiąć do zasilania za każdym razem i chować przed złodziejami jak wychodzisz z auta. A dodatkowo SmartLink ciągle się rozwija i będzie pewnie za niedługo dużo różnych apek na androida dla SL. 
    Rapid LB |1.2 110KM | MY17 | Ambition | Szary Quartz metalizowany | ok 2500 km | Katowice

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?