FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Pozwolę sobie wkleić link lepki, którą podesłał użytkownik Boniacz :

    https://imageshack.com/i/0wnpmgj

    Mam nadzieje ze pojawia sie kolejne projekty i cos wspólnie wybierzemy.
  • Pozwoliłem sobie zmienić logo Boniacza.
    Kształt dachu odwzorowałem z Rapida, zmieniłem szary na czarny, bo szara nakejka jest mało widoczna na srebrnych kolorach. Dopisałem adres strony, żeby rozpowszechniać forum.
    http://img1.aukcjoner.pl/gallery/015930558/thumbnails.jpg
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Fajna tylko, że ja będę miał niebieskiego Rapida i na niebieskim nie będzie za bardzo widoczna;) Pewnie ciężko dobrać kolor uniwersalny, który byłby widoczny na wszystkich kolorach lakierów.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • wygląda ciekawie.. a może po prostu tradycyjnie tło przeźroczyste (zależy jakby miała być naklejana naklejka czyli czy np. w formie prostokąta z przeźroczystym tłem czy tylko jakoś wycięte napisy) i całość napisy czarne? Może to byłoby najbardziej uniwersalne dla różnych kolorów?
  • @konwel - masz rację.Ale szanse że kolor folii będzie identyczny jak kolor samochodu są bardzo małe więc pewnie będzie widoczne.
    Można zmienić kolor folii podczas wycinania.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @Andrzej40 - nadruk na przezroczystej folii nic nie da bo w dalszym ciągu będzie widać kolor samochodu. A po drugie żeby zrobić takie naklejko to trzeba wyprodukować większą ilość, bo tylko wtedy sie opłaca. Natomiast folię wycinaną ploterem można robić nawet 1 sztukę.
    I będzie bardziej trwałe. Folia ploterowa wulkanizuje się pod wpływem ciepła słonecznego, a folia z zadrukiem trzyma sie na kleju bez wulkazacji.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @amiskiew - co mają przedstawiać te zdjęcia, trochę nie bardzo rozumiem.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Wizualizacja czarnego loga na samochodzie + ramka pod tablice z adresem strony :)
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Tylko to jest niewidoczne
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • chodzi o to że trochę za małe te fotki które mają nam przedstawić efekt :)
  • Co do ramek to chyba nikomu nie potrzeba wizualizacji, chodzi tylko o napis jaki tam ma widniec i w jakim kolorze, natomiast jesli chodzi o lepke to jesli bedzie ona na folii to mysle ze nie bedzie problemu dla wykonawcy wykonać jej w rożnych kolorach, wiadomo ze nie w 10 ale mysle ze trzy kolory sa w zasięgu nawet przy nieduzej ilości zamawianych lepek. Pozatym podejrzewam ze ich koszt bedzie "śmieszny" a wiec chyba nikomu nic sie nie stanie jak weźmie kazdy po 2 szt?
  • a tu logo w normalnym rozmiarze.
    http://imageshack.com/a/img849/3599/v96v.jpg
    @Andrzej40 - teraz dopiero widzę, że zamieściłem ikonki a nie cale zdjęcia
    http://imageshack.com/a/img716/5621/mebs.jpg
    http://imageshack.com/a/img23/7391/gub4.jpg
    @Krisjaw - Wydruk na folii może być full Color. Problem w tym, że minimalka na offsecie to 1m2, co w naszym przypadku daje sporo naklejek.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • no prezentuje sie znakomicie
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • @amiskiew
    mi się bardzo podoba, wygląda naprawdę dobrze (czarne napisy / logo)!
  • Ja zaproponuję coś innego (czcionki skodowskie) ;)
    https://imageshack.com/i/f5gidyp
  • @pele wlepka również ciekawa
    myślę że warto przedstawić tu kilka pomysłów i potem wybrać ten najciekawszy, w weekend też postaram się coś przygotować
  • @pele - projekcik fajny, ale obawiam się, że większość rapidowców nie będzie chciała szpecić sobie samochodu taką wlepką. Podobny dylemat mieliśmy na forum Laguny. I skończyło się na małym logo wycinanym z czarnej foli.
    Ale na innym forum Renault mają takie wlepki i jakoś to działa więc niech się wypowiedzą rapidowcy.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @pele
    Moje zdanie jest takie, że aby samochód z ostatniej propozycji był widoczny i rozpoznawalny wlepka musiałaby być dosyć duża. Lepiej chyba gdy byłby tyko kontur samochodu, jest to bardziej widoczne przy mniejszym rozmiarze.

    @amiskiew
    Zgadzam się, że pewnie większość osób wolałaby coś dyskretnego.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • do amiskiew - Fajny pomysł, tylko jak to będzie czytelne na czarnym tle?
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • @nowy4444 - na czarny samochód można zrobić z białej folii. Nie ma koloru uniwersalnego, żeby pasował na każdy kolor.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?