FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid - limitowana seria wyposażenia DRIVE
  • Ja dopiero dzisiaj odkryłem takie info na stronie Skody (a news jest z 10.03.)- że do wersji Ambition można dołożyć pakiet Drive za 5.200 zł. W konfiguratorze tego nie widać. Ciekawe więc czy można to już zamawiać czy też wejdzie razem z możliwością zamówienia R FL. http://www.skoda-auto.pl/news/skoda-aktualnosci/jedz-ze-stylem-korzystniej-nowa-limitowana-seria-wyp...
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Informacja o wyposażeniu DRIVE była już w lutym, dokładnie którego lutego nie wiem ale sam o tym pisałem na forum już 7 lutego 2017 r. przy okazji analizy zmian w nowym cenniku względem ostatniego z 2016 r. http://rapidklub.pl/discussion/47/zmiany-w-cenniku-rapida#Item_129
    Jakimś trafem przeoczyłeś tą informację w cenniku lub bazowałeś na starym. W nowym cenniku od lutego masz to w 3 kolumnie zaraz za Ambition czyli tam gdzie kiedyś opisany był JOY :)
    A konfigurator już tradycyjnie jest spóźniony :)
    Jeśli jest w cenniku od lutego to można zamawiać i jednego Rapida SB w wersji Drive widziałem w salonie w Dobroniu, więc już jeżdżą po drogach.

    Dla mnie w porównaniu do tego co oferował JOY to szału nie robi. 
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Zmiany w cenniku widziałem ale myślałem, że ten news z 10.03. wprowadza jakiś nowy extra pakiet dla wyposażenia Ambition (jak Comfort). 
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?