FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcja serwisowa - pompa wody 1.4 TDI?
  • Witam,
    Chciałem zapytać czy ktoś miał problem z wyświetlaniem się komunikatu o przegrzaniu silnika w trakcie przyspieszania pod górkę np. ? Pacjent Rapid 1.4 TDI 80,000km - w ASO stwierdzili że to wadliwe pompy wody w tych samochodach i wymienili na nową ( rozrząd został stary ). Czy ktoś ma podobne objawy? U nas w obu samochodach przy przebiegu 80,000 km były te same objawy. Mamy jeszcze 3ci taki samochód z przebiegiem 60,000 km - tam póki co nic się nie dzieje takiego.
    Rapid SB | 1.4 TDI 90 KM Start Stop | 2015 | Active | Srebrny | 76000 km | Kraków
  • Ja ma co prawda 1.6 TDI ale też musiałem wymienić pompę wody przy 85 tys., nie wyrzucało żadnego błędu ale poprostu przeciekała. Przy okazji wymieniłem cały rozrząd, bo pasek też już nie wyglądał najlepiej, a jedna z rolek piszczała.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • w trzecim aucie też do wymiany poszła ta pompa - AKCJA SERWISOWA - silnik 1.4 TDI
    Rapid SB | 1.4 TDI 90 KM Start Stop | 2015 | Active | Srebrny | 76000 km | Kraków

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?