FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wykonanie Skody Rapid
  • Witam jestem tu nowy i mam pytanie co myślicie  wykonaniu Waszych rapidów? Ja mam rapida z 2017r 1.2 tsi 110km ambition plus dodatki i ostatnio znalazłem jakieś gąbki czy uszczelki wepchane w otwór pod kierownice częsciowe przyklejone częściowo luźne to samo pod schowkiem mam jakieś ruchome części  też tak macie? aha i blacha np. w bagażniku jest tak jakby troszkę pomarszczona
    RapidLB/1.2tsi 110km/MY2017/ Ambition MAX / Beż cappuccino/3000km/rzeszów
  • Uzupełnij stopkę. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • jaką stopkę ?


    EDIT MOD: Stopka to informacje o Twoim aucie wyswietlane każdorazowo przy loginie które mozesz uzupełnić w ustawieniach swojego konta. 
    RapidLB/1.2tsi 110km/MY2017/ Ambition MAX / Beż cappuccino/3000km/rzeszów
  • Po co kupować samochód i od razu na niego narzekać??  

    Wrzuć jakieś zdjęcia bo pomarszczona blacha raczej nic nie mówi...
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • wieczorem wrzucę zdjęcia na razie nie narzekam tylko jak się kupuje nowy samochod z salonu to wydaje mi się ze wszystko powinno być perfekt ?
    RapidLB/1.2tsi 110km/MY2017/ Ambition MAX / Beż cappuccino/3000km/rzeszów
  • Powinno ale zapomniałeś ze kupiłes budżetowego Rapida
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Skoda w wielu miejscach ma warstwę farby nie gładką,  ale w formie "baranka". Ma to zastosowanie w miejscach mniej widocznych a narażonych na np. większe uderzenia wody i błota.
    Z kolei w wielu miejscach stosuje gąbki w celu wytłumienia drgań i dźwięku. Stosuje też gąbkę do zamykania otwartych profili w celu zmniejszenia dostawania się  do środka zanieczyszczeń.
    Wiele rozwiązań nie było stosowane w starszych samochodach, dla niektórych może to być traktowane jako niedorobka lub niechlubny montaż. Ale to nie tak. Trzeba to brać jako standard.
  • dziękuje z wyjaśnienie teraz wiem o co chodzi pozdrawiam
    RapidLB/1.2tsi 110km/MY2017/ Ambition MAX / Beż cappuccino/3000km/rzeszów

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?