FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Grill plastry miodu
  • rpd-znk-blk26.jpg
    1324 x 880 - 265K
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Nie jestem fanem "zaciemniania" auta tj. wszystko co możliwe na czarno więc mi się nie podoba bo dla mnie za słabo to widać a w dodatku osobiście wolę tradycyjny wzór atrapy :)
    ale o gustach się nie dyskutuje więc skoro pytasz to dla mnie tak średnio :)

    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Sama struktura fajna, ale jakoś tam łyso, jeszcze jakaś siatka w czarnym kolorze by się przydała.
    Rapid LB | 1.4 TSI 125 KM DSG | MY 17 | Style | Racing Blue | 16 000 km | Gdańsk
  • Moim zdaniem za dużo przelotu - komora silnika strasznie będzie się brudzić jesień, zima...Ja chyba wolałbym samą czarną ramkę na zwykły wlot.
    LB|1.2 CJZD 110|MY17|Ambition|
  • Szkoda, że górny grill nie ma takich samych oczek jak dolny. Oczka są szersze i wyższe (przynajmniej tak to wygląda). Tak jak poprzednik pisał - zwiększyła się przez to powierzchnia przelotu powietrza, i to dwukrotnie (!). Niby lepsze chłodzenie - ale też i większa szansa na strzał kamykiem w chłodnicę...
    Na dokładkę - cena 100 Eu jest bardzo wysoka, moim zdaniem nie adekwatna do otrzymanego efektu. Ale każdy decyzje o zmianach w swoim R podejmuje sam.  
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dokładnie, jakaś siatka od środka by się przydała. 
    Przyciemniony znaczek na białym aucie nie wygląda dobrze ( Ale to tylko moje zdanie)
    Choć wygląda to lepiej niż audi mojego szwagra, w którym przy otwarciu drzwi wyświetla się znaczek AUDI na ziemi (wiocha LVL 100)
    Dostrzegłem napis VRS, to już obciach, równie dobrze możesz przykleić emblemat ferrari.
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM| MY16 | Style Max| Biel Candy| 30000km 7,3 l/100km| Gdynia
  • Pomalować oryginalny na czarno i git ;)
    Rapid LB|1.2 CBZB 105/134;)|MY13|Ambition|Beż Cappuccino|49700|Warszawa
  • Plastry miodu - z parkingu.
    plastry miodu.jpg
    800 x 600 - 229K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Myślałem o tym  ;) Ale duży prześwity ma, takie 3/6 
    Rapid SB| 1.2 130 KM do poprawy|MY14| Ambition MAX|Błękit Race|50000|Jastrzębie-Zdrój
  • Jeszcze jeden ... z netu
    plaster miodu.jpg
    800 x 600 - 183K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dla mnie troche szpecące, rapid mimo że jest dość długim i szerokim autem robi wrażenie mniejszego, a tu plasty miodu jakby mialy chłodzić wysilone 2.0:)
    RAPID LIFTBACK |1.0 110KM|2018|STYLE PLUS|CZERWONY|40.000KM|PIŁA

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?