FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Folia na szyby
  • Witam. Chce sobie przyciemnic tylnia szybe i tylnie szyby boczne w rapidzie pytanie czy traci sie gwarancje jeżeli zrobię sobie to poza ASO? ASO w ogóle robi przyciemniania szyb jakie koszty tego sa w ASO? Pozdrawiam
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Przyciemnienie tylnych szyb zasadniczo nie powinno mieć wpływu na zachowanie gwarancji na części mechaniczne. Podejrzewam, że ASO się tego nie podejmie - ponieważ mogą najwyżej zaproponować wymianę "czystych" szyb na przyciemnione. Ale to by nie warte było zachodu ze względu na cenę i zakres prac. A sami takimi możliwościami nie dysponują.
    Prościej i taniej wykonać to w zakładzie, wykonującym przyciemnianie szyb.
    Warto zwrócić uwagę na stopień zaciemnienia, by nie przedobrzyć.
    A tu kłania się zasada (dla nowego samochodu): zamawiaj to co chcesz/potrzebujesz u dealera. Później jest drożej i trudniej.
    A może zamiast tego zastanowisz się nad dedykowanymi matami magnetycznymi. Nie są tanie, ale w każdej chwili je zdejmujesz czy zakładasz.   
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @Sqcza przyciemniłem swoje szyby i moje auto jest na gwarancji.Zrobiłem to poza ASO w firmie sprawdzonej z długoletnim stażem za 350 zł cały tył
  • Mam grupona na caly tył za 240 zł. Dzisiaj skocze do ASO i zapytam przy okazji
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Posejdon daj foto jak wyglada fura
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • ja zamówiłem przyciemnione szyby SUNSET przy zamawianiu auta, więc mam fabryczne.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Ja zamówiłem przyciemnienie folią w salonie przy składaniu zamówienia na auto,  wyszło super.
    RAPID SB I 1.2 TSI I 110 KM I MY17 I STYLE I WHITE CANDY I GDYNIA
  • @sqcza wrzucę jak wrócę czyli jutro,jestem na wyjeździe.https://www.fotosik.pl/zdjecie/b35fbea15c868d0c nie widać aż tak dobrze ale nie mam pod ręką lepszego
  • Mam przyciemnione ponad rok. Robione poza Aso cena 450zł
    U mnie tak to wygląda moc przyciemnienia 4/5

    20170530_164344.jpg
    4128 x 2322 - 1M
    20170530_164402.jpg
    4128 x 2322 - 1M
  • Sytuacja wygląda tak. Bylem w aso zabrze i mi powiedzieli że jeżeli przyciemnianie zrobie na.własną rękę to nie mam gwarancji na szybe tylnia(grzanie) i boczne jeżeli coś zacznie trzeszczec.
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • A jesli zrobie to w firmie z ktora oni współpracują to wtedy uznaja gwarancje jak cos xD
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Przyciemnilem za 240 zl w Zabrzu jak ktos che namiary to pisac priv. 
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Dobra cena, niestety wawa dużo droższa :(
  • Ja mam rapida z pakietem sunset i na to jeszcze poszla najmciemniejsza folia. Efekt super a w ASO  
    powiezieli mi ze nie wplywa to na warunki gwarancji
    Rapid SB | 1.2 TSI 132km | MY2014 | Ambition max + panorama | Corrida red | 70000 | Szczecin
  • A jak z kontrolą Policji czy badaniem technicznym?
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • Kubica a mozesz wrzucic foto z checia zobaczylbym jak wyglada tak mocno przyciemniony Rapid ;)
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • @rico - podane zabawy zasadniczo nie interesują policji - o ile dotyczą tylnych bocznych i tylnej. Przedniej i przednich bocznych nie można przyciemniać do woli. Te w R przyciemnione w przednich szybach są już przyciemnione na maksa. Dalsza ingerencja jest już niezgodna z kodeksem.  
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?