FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Kompresor-pompka 12 V
  • Możecie polecić kompresor do pompowania do auta?
    We Wrocławiu spuścili mi powietrze i zamiast wymieniać koło miła Pani (Nissan) pożyczyła mi kompresor. 3 minuty i opona napompowana. Super sprawa jako dodatek do bagażnika. Nie chcę kupić jakiegoś badziewia więc prośba o pomoc. 
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • Mi dali zamiast zapasówki komoresorek. Sprawdził się, ale pracuje bardzo głośno.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Ja właśnie w ubiegłym tygodniu kupiłem :) na alliedrogo tego pełno, kupiłem sam kompresor dedykowany do VW, brat ma opla meriva i ma bardzo fajnie kompresor "zainstalowany" w bagażniku z zaślepką i wygląda to nieźle może i mnie się uda jakoś w wolnej przestrzeni nadkola go zainstalować. - dokładny model 8d0012615c
    Rapid SB| 1.2 105 KM | MY14 | Ambition Komfort | Grafitowy | 36000km| Opolskie
  • @Tosa dzięki za numer
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?