FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Plama na wyświetlaczu MAXIDOT. Pojawiła się tylko w jednej opcji - odczytu danych
  • Rano było OK, nikt mi do auta  nie wsiadał, po ekranie młotkiem żadnym nie tłukłem, a tu nagle plama na obrazie maski samochodu.
    Myślałem, że to uszkodzenie ekranu ale w innych opcjach odczytu  jest OK, co widać na zdjęciach.
    Ktoś może się z czymś takim spotkał?
    1e1.jpg
    4128 x 2322 - 797K
    1e2.jpg
    4092 x 1585 - 311K
    1e11.jpg
    4128 x 2322 - 612K
    1e.jpg
    4128 x 2322 - 557K
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • A ta plama to nie wygląda jak silnik .... jakby??? ... w kwestii tego przeglądu co Ci się zbliża ... :)
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90KM | Beżowa Padlina | MY16 | Bielsko
  • Tak silnik
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Też tak przypuszczam.
    Spotkał się ktoś z takim "cudem"?
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • Silnik i to nie na MaxiDot tylko na ekranie radia.
    A epc sie nie swieci?
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • A może silnik pokazał się "z okazji" zbliżającego się przeglądu -  na zdjęciu widać fragment komunikatu o przeglądzie za 27 dni. (to moje niczym niepotwierdzone przypuszczenia)
    LB|1.2 MPI|MY14|Łódź
  • Może instrukcja pomoże?
    Poniżej mały fragment ...
    stan samochodu.jpg
    800 x 600 - 280K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Aż tak tępy nie jestem ;)  Chyba potrafiłbym odczytać komunikat :D
    Bardziej serio, już nie ten wzrok i nie dojrzałem szczegółów elementów schematu silnika, ten przypadek nie był opisany w instrukcji.
    Dziękuję za podpowiedzi
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • hehe też przez sekundę pomyślałem, że rozlał mi się ekran, ale to silnik i informacja o zbliżającym się serwisie. 
    Przykładowo przy za niskim ciśnieniu, koła na wyświetlaczu robią się pomarańczowe ;p 
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM| MY16 | Style Max| Biel Candy| 30000km 7,3 l/100km| Gdynia

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?