FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Czujniki ciśnienia opon
  • Witam! Jeżeli temat został już przewałkowany to przepraszam ale mnie się nie udało znaleźć. Czy w każdym R są zamontowane czujniki ciśnienia opon? W mojej Sport nie ma przycisku SET obok ręcznego i zastanawiam się czy te czujniki są w ogóle obecne w aucie. Jeżeli nie to czy można to zamontować jakoś lub czy sam przycisk można dodać. Pytam ponieważ w poprzednim aucie je posiadałem i były bardzo pomocne. Z góry dzięki za podpowiedź
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2014 | Sport | Biały | 69000km | Rybnik
  • Czy w każdym R są zamontowane czujniki ciśnienia opon? 
    Nie. W 2014 były montowane w nielicznych wersjach.
    LB|1.2 MPI|MY14|Łódź
  • W rapidsch nie bylo i nie ma czujnikow, brak powietrza jest obliczany na podstawie informacji z czujnika abs, kapec ma mniejszy obwód i kolo szybciej sie kreci, taki bajer da rade bez problemu założyć i zakodować
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • @PinkFloyd a jakieś konkretne nr części znasz? Bo namierzyłem tylko nr samego przycisku i nie wiem co dalej
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2014 | Sport | Biały | 69000km | Rybnik
  • W octavii II dołożenie tpms wymagało podłączenia przycisku (pociągnięcia jednego kabla do pompy abs, zasilanie, podświetlenie podciągniesz z okolicznych przycisków) i kodowania w instruments. Tu będzie pewnie podobnie.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90KM | Beżowa Padlina | MY16 | Bielsko
  • OK chyba znalazlem cos co w duzej mierze ulatwi sprawe. Jak zwykle nasi wschodni sasiedzi rozgryzli sprawe (w tym wypadku Fabia) - https://www.drive2.ru/l/6812397/. Zastanawia mnie tylko lista czesci o ile sam przycisk to do R bedzie 5JA927127 i nr tych kabelkow tez raczej sie nie zmieniaj to zastanawia mnie co z tym konektorem. Nie potrafie znalezc odpowienika dla Rapida. A moe to ten sam. Sory za brak pl liter ale windows nawala.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2014 | Sport | Biały | 69000km | Rybnik

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?