FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Domykanie szyb
  • Witam. Da sie ustawić domykanie szyb z kluczyka? Sprawdzał ktoś? Rapid 14 w wersji elegance
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Nikomu chyba się jeszcze  nie udało, w każdy razie ja o tym nie słyszałem.
    Na pewno nie z fabrycznym autoalarmem, niestety.
  • już jest taki temat dość dokładnie opisany. Niestety faktycznie nie ma na razie takiej opcji oryginalnej tylko i wyłącznie zamienniki.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  •  No więc właśnie zamienników prawdopodobnie też nie da się zastosować. W którymś z tematów podawałem linki do modułów domykających szyby.Chciałem coś takiego zamontować, ale okazało się , że takowe moduły są do starszych samochodów które nie mają własnego. Rapid jak wszystkie auta VAG mają silniczek szyby połączony sztywno  z modułem i nie da się podłączyć drugiego. Pytanie jest teraz takie, skoro jest moduł dlaczego nie można go zakodować do zamykania szyb.Prawdopodobnie problem jest tego typu,że nie ma modułu komfortu i dlatego nie da się tego zaprogramować. Do takich wniosków doszliśmy z elektrykiem, ale to tylko nasze domysły. Ciekawe czy dało by się zaadoptować moduł komfortu z Octavi, bo chyba tylko to wchodzi w rachubę.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?