FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Listwy przyokienne chromowane.
  • Hej forumowicze,
    bardzo chciałem mieć w  nowym aucie takie chromowane listwy przyokienne, jednakże kupiłem autko z wyprzedaży rocznika bez nich :( posiadam Spaceback z 2017r., mam kilka pytań:
    Czy te listwy chromowane są doklejane do uszczelek w fabryce, czy inaczej jest to zamontowane?
    Jak myślicie można sobie takie listwy dokupić w ASO?
    Z drugiej strony, znalazłem w sklepie superskoda  takie cudo :
    http://www.superskoda.com/Skoda/RAPID/Rapid-SpaceBack-stainless-steel-chrome-window-trim-KI-R
    zastanawiam się nad nimi, nie rozumiem jednak jednego - tam jest napisane "w zestawie aktywator", nie wiem do czego,  skoro te  listwy trzymają się na taśmie obustronnej. 

    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • ja zakupiłem na wyprzedaży od nich :) jeszcze za zimno na klejenie, aktywator dla lepszej przyczepności, daja do wszystkiego co ma być przyklejone. Produkt sam w sobie dobrej jakości zobaczymy jak się będzie zachowywać.
    Rapid SB| 1.2 105 KM | MY14 | Ambition Komfort | Grafitowy | 36000km| Opolskie
  • Ja mam w oryginale listwy i nie są naklejane, ale można kupić dedykowane naklejane i powinno byc OK.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?