FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jaki w Rapidzie jest model radia Amundsen?
  • Witam
    Zamówiłem Skode Rapid w wersji Elegance z radiem Amundsen (nawigacja). Orientuje się może ktoś jaki to jest dokładnie model radia dla naszych aut? czy Jest to model RNS 310 czy RNS 315?
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • W Rapidzie jest Amundsen+ czyli RNS 315
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Dzieki za informacje :) to mnie pocieszyleś bo już się bałem że jest wersja RNS310
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • Nie wiem czy to lepiej czy nie ale  jest. Działa wszystko ładnie tylko czemu aktualizacja kosztuje tak złodziejskie pieniądze?!

    Wolałbym Columbusa :)
  • dlatego nie kupuje samochodu z nawigacja jedna aktualizacja no i sama nawighacja o tyle ze mozna kupic 10 nawigacji z dozgonna aktualizacja tylko ze przyklejana do szyby ale mnie to nie przeszkadza
  • Każdy typ nawigacji ma plusy i minusy. Mi osobiście nie odpowiada nawigacja przyklejana do szybym ponieważ ja jeżdze dodatkowo na cb radiu i problem by byl przy jednoczesnym korzystaniu z podłączenia zasilania do zapalniczki. A nie mam zamiaru bawić sie w rozgałeźniki bo to już inna sprawa :)
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • Melduję (choć może to powszechnie wiadome :), że w nawigacjach Amundsen+ wyposażonych w odbiornik DAB, możliwe jest odbieranie radia w technologii DAB+

    Obecnie DAB+ wdrażany jest stopniowo w całej Polsce. http://dab.polskieradio.pl/ 

    Ja mieszkam w Poznaniu - tu od nowego roku mogę w Rapidzie słuchać Polskiego Radia w DAB+. Różnica jest słyszalna: brak szumów, tony wyższe są o wiele czystsze. Ogólnie słychać, że dźwięk jest niezakłócony. Różnicy w dolnych zakresach dźwięków nie słyszę, ale to nie dziwi - głośniki w Rapidzie to profanacja samochodowego audio. DAB+ zapewnia większą jakość dźwięku niż zdolności tego nagłośnienia, ale działa bez zastrzeżeń w poczciwej Skodzinie.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?