FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Czy da radę zamówić Rapida z silnikiem 1.6 MPI 16v + LPG?
  • Witam na Ukrainie i w Mołdawii jest sprzedawany Rapid z silnikiem 1.6 MPI 16v 105km znanego z Fabii II Sportline przed liftem.  Proszę http://cc-cloud.skoda-auto.com/ukr/ukr/uk-ua/nh3/65114#!cc-instance=UKR&cc-salesprogram=UKR&cc-cultu...
    Mołdawia http://cc-cloud.skoda-auto.com/mda/mda/ro-md/nh3/65114#!cc-instance=MDA&cc-salesprogram=MDA&cc-cultu... 
    Myślicie,że Polski dealer da rade taki model zamówić i czy nie będzie jakach chorendalna suma? Piszcie opinie

    Chcę ten silnik ponieważ jest o 100% lepszy i dynamiczniejszy,niż oferowany 1.2 MPI do Gazu
  • W Polsce żaden dealer nie zamówi takiego silnika ponieważ nie są one dopuszczone do sprzedaży w Uni Europejskiej.Chodzi oczywiście o emisję CO2, czyli pseudo ekologię.
    Jedyne wyjście to kupić na Ukrainie, ale z drugiej ręki.
  • Dziwne. To czemu jeszcze do 2011 roku był sprzedawany ten silnik? Przecież ma Euro 5 i tylko 167 gram co2 na kilometr. Z tego co wiem to norma jest do 170 ale mogę się mylić
  •  Nie wiem jaka jest dokładnie dopuszczalna emisja w Euro5, ale takie uzyskałem informacje w salonie Skody. Być może koncern VW chce by pionierem w Europie i myśli już o Euro6, a TSI pewnie już się łapie.
  • Właśnie mnie to TSI wkurza nie da się zagazować :(
  • Da się , ale to kosztuje 8000 pln. :)
  •  W sumie to nie wiem o co chodzi z tymi silnikami, bo inne marki cały czas wstawiają jeszcze wolnossące silniki.
  • Spokojnie rozmawiałem z panem który sprzedaje skody i nie oficjalnie silnika 1.2 mpi też nie będzie od 2015 taka pseudo ekologia.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?