FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Krzywo kierownica - geometria we Wrocławiu.
  • Cześć wszystkim!

    zauważyłem ostatnio w moim Rapidzie (nowy z salonu, przebieg 5200 km), że od pewnego czasu kierownica jest lekko przechylona, kiedy jadę prosto. Wcześniej tego nie było. Parę tygodni temu przełożyłem opony na nowe letnie.

    Podejrzewam, że trzeba zrobić zbieżność/geometrię kół?

    W ASO bardzo drogo za tę usługę ;) Zadzwoniłem do mechanika specjalizującego w geometrii, ale  uczciwie powiedział, ze w swoim programie komputerowym nie ma Skody Rapid, najwyżej Skodę Fabię 2014. Polecił mi ustalić na jakim wzorze auta miałby ustawić geometrię....

    Moje pytanie, robił ktoś geometrię we Wrocławiu swojej Rapidki, którego mechanika polecacie?


    PS. Wyczytałem w innym wątku, że geometrię robią gratis do 5000 km? U mnie już zapewne po ptakach :/ 
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • U mnie było to samo... najpierw w ASO na gwarancji poprawili to na drążkach a jak po jakims czasie znowu sie przekzywiło to cofneli kierownice o jeden zabek i do dzis jest spokoj. W poprzedniej nowej octavii miałem tak samo, wiec niekoniecznie jest to problem z geometria.
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Dodatkowe pytanie -  a ile fabrycznie wynosi kąt w Skodzie Rapid Spaceback odnośnie zbieżności kół przednich? 
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • Zbieżność i geometrię dobrze robią w serwisie bosha koło kauflandu na Legnickiej. Z tego co pamiętam robią laserowo
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?