FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Co da się wyciągnąć z 1.4 ?
  • kończy mi się gwarancja i zastanawiam sie nad tuningiem - ile da się wyciagnac bez mechanicznej ingerencji ?
    LB |1.4 TSI 125KM | MY17 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 28000km | Gdynia
  • To jest taki sam silnik, Rapid po programie na 160KM schodzi poniżej 8 sekund do 100km/h https://www.facebook.com/pg/KreatorMocyPL/photos/?tab=album&album_id=1268735893261298
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Moment skrzynia ogranicza.... jakby był manual napewno wiecej Nm by wpadło
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Też mnie ten temat interesuje :) gostek na pomiarze mocy mówił, że można niby ten silnik spokojnie na 160-170 KM tylko wlaśnie mnie ciekawi jak to DSG zniesie :) mysle ze nieco ponad 150 KM bedzie spoko wynikiem ;)
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 49500km| Pszczółki
  • 150km w serii masz w octavi wiec jest to bardzo bezpieczny zakres.
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • ale skrzynia mokra a nie sucha
    Rapid LB | 1.4 CAXA 122KM | MY15

PONIŻEJ RÓŻNE OFERTY SPONSOROWANE KTÓRE WSPOMAGAJĄ RAPIDKLUB.PL
są to linki afiliacyjne lub reklamy (mamy nadzieję że Wam przydatne, dziękujemy za wsparcie)

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?