FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zwiększanie głośności muzyki przy zwiększaniu prędkości
  • Zauważyłem, że przy zwiększaniu prędkości np. na autostradzie jakoby zwiększała się głośność muzyki. Ktoś też to zauważył? Nie wiem czy to błędne spostrzeżenie czy producent chciał zniwelować jakoś efekty słabego wygłuszenia kabiny.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • Jest taka funkcja w radiu. Nawet w menu możesz regulować stopień wzmocnienia głośności. Takie  są zalety fabrycznego radia.
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • Natężenie sily głosu nie zależy od rodzaju drogi, zależy od prędkości pojazdu. Przy wzroście prędkości wzrastają szumy aerodynamiczne, od opon, od silnika. By zachować względne natężenie dźwięku przy wzroście prędkości,  jest f. automatycznego podniesienia poziomu natężenia dźwięku, zainstalowana w odbiorniku. Nie trzeba nic regulować (ale można), f. ta działa automatycznie. Przy zmniejszeniu prędkości natężenie wraca do wcześniejszej (ręcznej) nastawy.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ta funkcja nazywa się gala
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Uff czyli dobre miałem wrażenie, dzięki! :)
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • A jak to sobie ustawić, bo w moim R nie mam tego ustawionego
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Stary SWING ma taką opcję w ustawieniach.

  • Strona 4
    A05_Fabia_Swing_CarRadio.pdf
    2M
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?