FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zagłówki w Rapidzie
  • Hej
    Troszke mi przeszkadzało to , że w moim R nie było mozliwości pocylenia do przodu zagłówków w fotelu kierowcy czy pasażera .
    Po wizycie na zaprzyjaźnionym szrocie okazało się , że zagłówki z starszego pasata golfa czy oktawii nie pasują. maja inny system zapadek regulujący zatrzymaywanie się wysokości wysunięcia zagłówka.
    Na szczęście po uporczywym grzebaniu okazało się , że od Polo z 2005 udało się znaleźc takie które mają ząbki stoperów na zewnętrznej stronie.
     dzięki czemu : ) Jak widzice na zdjęciach mam teraz lepsze podparcie czy to karku czy głowy w zależności od ustawienia.
    Pokrowiec złazi z gąbką ale oryginalne zagłówki maja inny kształt wypełninia i nie sa zrobione z plastiku tylko z styro duru.. i nie można przełozyć 1 do 1 na pass.
    Jeździ sie o niebo wygodniej ! polecam!!!
    Xiądz
    20180713_144851[1].jpg
    450 x 800 - 34K
    20180713_144854[1].jpg
    450 x 800 - 39K
    Rapid LB 1.4TSI DSG 124KM MY17 BEŻ 12TYŚ MIL ASHFORD KENT UK
  • Jeszcze jakbyś wymyślił coś z regulacją odcinka lędźwiowego to by było fajnie .
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • Wymienić na siedzenia z octavi?!
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Sprawdzałem, nie jest tak prosto. Rozstaw szyn w Octavii jest szerszy o kilka centymetrów. Trzeba by coś spawać.
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • drodzy koledzy z przodu mam fotele z zintegrowanym zagłówkiem, ale chodzi mi bardziej o zagłówki z tyłu bo jechałem jako pasazer na tylnej kanapie i jest to jakas porazka... bedzie cos pasowac.... moze ma ktos juz cos sprawdzone
    SB|1.2mpi + LPG|2014|Elegance|Czerwony Rio metalik|BYTOM

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?