FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio delphi swing - odłączenie akumulatora - kod
  • Witam
    Szanowni grupowicze mam pytanie czy po odłączeniu akumulatora i wyciągnięciu radia swing (delphi) z auta a następnie po ponownym podłączeniu radio zapyta o kod? Radio montowane fabrycznie, kodu oczywiście nie dostałem.
    Pozdrawiam.
  • Przy takim postępowaniu nie potrzebujesz kodu. Komp sam sprawdzi zgodność kodów, radio wystartuje.
    Jak chcesz tylko na chwilę odłączyć akumulator, możesz podłączyć zewnętrzne źródło 12V na czas odłączenia aku. Wtedy m.in. komp podtrzyma zegar, ustawienia licznika dziennego.  
    Ta zasada dotyczy nie tylko Twojego radia, ale ogólnie montowanych fabrycznie w Skodach.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dziękuje za info.
  • Czas w którym radio (blues stary typ) będzie poza samochodem ma znaczenie na sprawdzenie jego zgodności przez komp ? zamierzam wymienić wszystkie diody zielone w aucie na białe i z tym radiem trochę czasu zejdzie
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Ambition | Biel Candy | 53000 km | Tychy
  • Komp zapamiętuje przyporządkowane komponenty systemu, w tym i radio. Nie ma więc problemu z czasem, po którym element (w Twoim przypadku radio) zostanie podłączony. Po podłączeniu dojdzie do sprawdzenia urządzeń automatycznie.    
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dzięki za odp., dobrze że taki specjalista mieszka w pobliżu ;)
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Ambition | Biel Candy | 53000 km | Tychy

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?