FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Demontaż kratek.
  • Chciałem zapytać czy jest osoba która demontowała kratki nawiewu w r? Chodzi o boczne i środkowa. Czym i jak najlepiej je wyjąć aby ich nie uszkodzić?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Kratki mocowane są na wcisk. Można je zdemontować podważając miękkim plastikiem lub paznokciami. Po wyczuciu i zwolnieniu pierwszego zatrzasku, reszta już idzie bez problemu. Najtrudniej jest pierwszy raz.
  • Dziękuję bardzo za odpowiedź.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Projekt podświetlanych pokręteł od kratek nawiewu umarł śmiercią naturalną. Myślałem że pokrętła są robione tak jak w octavi. Gdzie jest miejsce na żarówkę w pokrętle. W r niestety pokrętło jest całe z lanej gumy. A przełożenie też nie wchodzi w grę bo jest inaczej mocowane.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Jak masz zamiar zrobić kilka modów z oświetleniem, to bardziej efektowne i praktyczne jest podświetlenie nóg jak i podświetlenie strefy wsiadania przy otwartych drzwiach. Tu możesz wykazać się własną inicjatywą, a po modzie - wrzucić kilka fotek :)
    Temat modu poprawy oświetlenia bagażnika jest praktycznie opisany jak i zrozumiały samo przez się - tu fabryka dała plamę, więc tego nawet już nie ma co wspominać. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?