FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Problem ze sterowaniem komputerem prawą manetką
  • Witam, mam Rapida z 2014 w wersji Ambition. Problem mój pojawił się gdy parę dni temu zamontowano mi w aucie tempomat. Przeróbka polegała na wymianie manetek oraz modułu BORDNETZ, na taki z końcówką w nazwie ....87P. Wydawało mi się, że wszystko działa ok, ale na drugi dzień po odpaleniu samochodu, zobaczyłem jak zwykle na wyświetlaczu maxi-dot połączenie z moim telefonem po bluetooth i tu pojawił się problem, bo nie działają przyciski w prawej manetce i nie mogę włączyć wskazań komputera, jak i nie działa sterowanie funkcjami telefonu. Manetka jest w porządku, bo podłączyłem tymczasowo tą starą i też mam tak samo. Następnego dnia, po uruchomieniu samochodu, wszystko zadziałało poprawnie. Sterowanie komputerem (chwilowe zużycie, itp.) działało ok. Do czasu, aż przełączyłem menu i wybrałem TELEFON. Znowu wszystko się zablokowało. Nie pomagało odłączenie akumulatora na godzinę. Uruchamiałem samochód kilka razy i jest tak samo. Dziś uruchomiłem silnik i znowu wszystko zadziałało poprawnie. Wszedłem w menu USTAWIENIA - jeszcze działało. Wszedłem w TELEFON i zablokowało się. Pomóżcie. Mam to auto niecały miesiąc i nie wiem, czy może istnieje jakiś trick. Nie znalazłem podobnego problemu w internecie, niestety. 

    Wojtek
    Rapid LB | 1.6TDI 105KM | MY14 | Ambition | Bydgoszcz
  • A tempptem montowałeś w serwisie?
    Toledo LB I 1.4 TSI 122KM I 58000km I Cerkiewnik
  • Montował mi człowiek, który ma kogoś w serwisie.
    Rapid LB | 1.6TDI 105KM | MY14 | Ambition | Bydgoszcz
  • Witam, już naprawione. Trzeba było odblokować obsługę telefonu i już jest ok.
    Wojtek
    Rapid LB | 1.6TDI 105KM | MY14 | Ambition | Bydgoszcz

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?