FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wkład lusterka
  • Nie wiem jak wam, ale mi bardzo przeszkadza, że lusterka wsteczne nie są sferyczne czy ascetyczne, w każdy aucie takie miałem, nic nie daje ustawienie mocno w lewo jak lata się po mieście gdzie jest wielopasmówka nie raz bym się nadział i muszę odwracać głowę czy ktoś nie jest w martwym polu . Denerwuje mnie to bardzo. Myślałem o zamienniki bo Ori wszystkie takie są, albo asferyczne takie  https://allegro.pl/skoda-rapid-12-wklad-lustro-prawy-ogrzewany-asfer-i7573554822.html albo sferyczne takie czyli pomniejsza cały obraz na dodatek z bajerem 

    Co myślicie?
    Screenshot_20181226-095445.png
    1440 x 2560 - 2M
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Dla mnie ten z ali odpada, cena z kosmosu i ten bajer bardziej by mnie wkurzał niż komuś pomagał.
    Ja sie nie odwracam tylko pochylam na kierownice i widze martwe pole. Z takich lusterkiem jak z allegro pewnie tez bym tak robil. Ale na twoim miejscu bralbym te za 35zl a nie 300. Czemu tam jest tylko prawe a nie kpl.?
    Skoda Rapid SB, 1.0 110KM MY18 Style, Czerwony, Katowice
  • Ma lewe i prawe tylko na innym ogłoszeniu
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • A do grzania kable trzeba lutować czy jest jakas wtyczka?
    Skoda Rapid SB, 1.0 110KM MY18 Style, Czerwony, Katowice
  • air_22
    Wystają męskie końcówki z wkładu
    Toledo LB I 1.4 TSI 122KM I 58000km I Cerkiewnik
  • Tak się wyciąga wkład jak w Octavii https://youtu.be/rcNjrArG-KI
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Ja wyciągałem swego czasu w Pandzie. Pierwszy raz siedzi tak ciasno że wkład może pęknąć. Trzeba łapać najbliżej mocowania jak tylko się da.
    PinkFloyd zamawiasz?
    Skoda Rapid SB, 1.0 110KM MY18 Style, Czerwony, Katowice
  • Te z allegro, Ori są beznadziejne , w Golfie III w 1999r miałem sferyczne. Od tamtej pory wszystkie takie miałem, a Skoda z 2016 i nie ma :( Do nowych Skod dodają czujnik martwego pola za 1500zł zamiast lusterka sferycznego. 
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Daj znać jak to wszystko wygląda jak już zamówisz i dojdzie to do Ciebie.
    Skoda Rapid SB, 1.0 110KM MY18 Style, Czerwony, Katowice
  • OK, nie raz wyciągałem w autach grupy VAG, bez problemu za każdym razem.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Lepiej by pomyśleli o takich z czujnikiem martwego pola i w tej cenie co te z kierunkiem (tak ogólnie to ten kierunek na szkle to jakieś nieporozumienie)
    Toledo LB I 1.4 TSI 122KM I 58000km I Cerkiewnik
  • Do takiego z czujnikiem martwego pola w lusterku jest czujnik na zderzaku z tyłu
    Skoda Rapid SB, 1.0 110KM MY18 Style, Czerwony, Katowice
  • No, ale taki porządny zestaw markowy nie zakłócający innych odbiorników to koszt 1600zł.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • @PinkFloyd, jak zamówisz i zamontujesz podziel się wrażeniami
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?