FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Łańcuchy śniegowe - ktoś kupował na 185 60 15?
  • Zachciało mi się w tym roku pojechać Rapidem w góry i w efekcie konieczny zakup łańcuchów na koła. Niby prosty zakup, ale... Do jakiej grupy zaliczono Wam opony 185 60 15 - 6 czy 7? Kupiłem łańcuchy firmy Ideal, ale na naklejce nie ma dokładnie tego rozmiaru kół. Pan przez telefon wytłumaczył, że w jego tabelce są. No i w jednej tabelce co ma widnieje nr 7 a w drugiej 6... Oczywiście sprzedawca zarzeka się, że to co mi sprzedał jest OK, zresztą jak mierzyliśmy na miejscu to łańcuchy pasowały, ale...
    Notabene, wcześniej, w minioną sobotę kupiłem w innym sklepie łańcuchy Pewag, też na 185 60 15, tylko nie zwracałem uwagi na numer. No i namęczyłem się w garażu używając słów łacińskich i nie weszły. Pojechałem do sklepu i oni też nie zamontowali, bo za ciasny, mimo że na nalepce rozmiar się zgadzał... 
    Czy ktoś z Was miał podobne akcje z łańcuchami?
    Spaceback | 1.2 | 2017 | Ambition | 8000
  • Ja kupiłem łańcuchy Norauto, na moich 195/55R15 siedzą dobrze. Na opakowaniu jest też wyszczególniony rozmiar 185/60R15, ale nie miałem okazji sprawdzić jak na nim leżą.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | 80000km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?