FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Osłona podwozia przy rurze wydechowej
  • Witam

    Dzisiaj zjeżdżając z chodnika pokrytego zmarzniętym śniegiem lekko zahaczyłem tylnym lewym rogiem podwozia.
    Na oko nic się nie stało ale zacząłem dokładniej oglądać osłony podwozia na tyle auta. Wszystko się trzyma aczkolwiek osłona przy rurze wydechowej nie jest przymocowana na sztywno do podwozia auta. Inne osłony nie drgną są mocno przykręcone. A ta jedna wygląda jakby miała mniej punktów podparcia i jest nieco luźna - ugina się gdy ją ruszam w kierunku podwozia i wraca na swoje miejsce. Wygląda jakby nie mogła być inaczej przykręcona gdyż w innym przypadku powstała by przerwa między nią a chlapaczem. 

    Chciałem się spytać czy u Was sytuacja wygląda w ten sam sposób czy jednak jest na sztywno i wyjdzie an to że jednak coś ruszyłem zjeżdżając i trzeba coś przymocować lepiej jakąś śrubą lub zatrzaskiem.

    Dla zobrazowania fotki pożyczone z dyskusji i podobnym temacie z naszego forum.
    1a2fa206ece9353e3a69e0a5d2909a.jpg
    185 x 128 - 5K
    e13c697e695ce9302dc16474afd58b.jpg
    228 x 128 - 5K
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Jak dobrze pamiętam, to one nie są jakoś super dokładnie przykręcone. Kiedyś miałem podobny dylemat przy osłonie z prawej strony, ale wiedziałem że na pewno jej nie uszkodziłem, mocowania są na swoim miejscu więc chyba TTTM.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?