FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Czy ktoś usuwał folię przyciemniającą z tylnej szyby?
  • Witam, stoję przed takim dylematem - zauważyłem na tylnej szybie zarysowanie foli przyciemniającej, niby nie duża szrama (7cmX2mm), ale dla mnie widoczna i "bolesna", gdyż auto i przyciemnienie nie ma jeszcze roku. Najchętniej zlecił bym usunięcie i naklejenie nowej folii, ale tu zaczynają się schody. Zakład wykonujący usługę twierdzi, że różnie z tym usuwaniem folii bywa, czasem schodzi z paskami ogrzewania, a czasem nie. Uzależnił to głównie od producenta auta i powiedział, że z autem z grupy vag nie powinno być problemu, ale od razu zaznaczył, że gwarancji dać mi nie może.
    Stąd moje pytanie czy ktoś usuwał folię przyciemniającą z tylnej szyby, ryzykować czy sobie odpuścić i nie patrzeć w to miejsce...?
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • Normalnie usuwam nic Ci się nie stanie pamiętaj tylko aby usuwać folie wzdłuż pasków grzewczych.
    Resztki foli usuń albo płynem do szyb albo acetonem i szmatką.
    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?