FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Szklany dach
  • Witam,



    Zastanawiam się na zakupem Rapida ze szklanym dachem. Nigdy wcześniej nie
    trafiło mi się auto, które miałoby taki dach dlatego prosiłbym bym o wasze
    zdanie w tym temacie. Liczę, że mamy tu na forum kogoś z takim rapidem bo jego opinia
    byłaby bezcenna.

  • Mam i polecam :) 
  • Tak zgadza się, mam , fajny bajer. Pasażerowie z tyłu są zachwyceni :)
    RAPID SB | 1.2 TSI | MY2014 | STYLE PLUS | CZERWIEŃ CORRIDA | 47 500 km | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
  • Ja też mam i dzieci są zachwycone szczególnie jak na wakacje w nocy jechaliśmy
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • To jest super sprawa ale tylko dla pasażerów z tyłu. Ja niestety nie mam ale jakbym kleił sobie samochód to bym brał :) :), niestety brałem gotową konfiguracje bo się ktoś rozmyślił a zależało mi bardzo na czasie i miałem Rapida w 2-3 tygodnie od zaliczki :)
  • Fajne ale trochę kosztowne, praktyczniej w to miejsce np Climatronic czy inna część wyposażenia...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Widziałem takie auto w wawie ładnie wygląda. A czy praktyczne, niech coś ci spadnie na taki dach i zbije go a blachę można wyprostować. Wiem że jest to skrajny przypadek ale trzeba brać wszystkie za i przeciw.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Cezar zawsze jest ryzyko że coś spadnie. Równie dobrze coś może spaść na przednią szybę i ją stłuc. Zresztą i tak raczej bierzesz autocasco, no chyba ze ryzykujesz. Pozdrawiam.

  • Tez mam, wersja Style Plus :) poza walorami tej wersji, felgi dodatki takie jak czarne lusterka spoiler itp, to dach robi wrazenie na wszystkich:)
    cos pieknego. Polecam
  • Też chciałem wziąć , w Polsce to 2800zł więc stosunkowo niedużo.
    Jednak autko kupiłem w Niemczech a tam podstawowa wersja LB to 13900euro a SB 14900euro + szklany dach. A to już wychodzi około 6000zł więcej na starcie.
    Po czasie LB podoba mi się bardziej ;)

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?