FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dokladka przeciwmgielnych
  • Witam, chcialbym dolozyc swiatla przeciwmgielne. Tylko mam problem, czy kupic zestaw z Aliexpress w ktorym jest wszystko, halogeny, ramki, wiazka i przelacznik czy jednak kompletowac jakies ori uzywane. Halogeny i ramki sa ogolnie dostepne, ale wiazek nie moglem znalezc. Czy duzo z tym roboty? Zlecac fachowcowi czy samemu mozna zrobic? 
    Rapid SB | 1.2 90KM | 2016|
  • Ktos, cos...?
    Rapid SB | 1.2 90KM | 2016|
  • Jesteś na forum od dłuższego czasu. Znasz reguły. Może warto by jednak uzupełnić coś o sobie czy Rapidzie? W wątku z przed 3 lat (Zapowietrzony zbiornik paliwa) mogłeś dokończyć temat - co było przyczyną Twoich problemów i jak to się zakończyło czy też uzupełnić stopkę.
    Dołożenie okablowania jest zależne od m.in. MR. Skoda co rok wprowadzała modyfikacje, a Ty oczekujesz odpowiedzi na pytanie, bez podania bliższych danych samochodu.   
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Juz poprawione, auto nie nalezy do mnie, poprzedni temat zalozylem dla tescia ktory jest wlascicielem. Teraz chcialbym zalozyc przeciwmgielne jako taki maly upgrade. Nie wiem dokladnie jaka wersja, ale chyba podstawowa, bo oprocz elektrycznych szyb nic wiecej nie ma. Mieszkam za granica, bede w pl na wakacjach i chcialbym mu zrobic taki maly prezent urodzinowy. :)  Wiec bylbym wdzieczny za pomoc.
    Rapid SB | 1.2 90KM | 2016|
  • Z doświadczenia powiem, że zawsze lepszy używany oryginał niż coś z ali :D z drugiej strony jak tam masz zestaw to będzie łatwiej ;)

    To czy samemu robić to trzeba odpowiedzieć na najważniejsze pytanie - czy czujesz się na siłach? 
    Jeśli chodzi o wiązkę to trzeba by popatrzeć czy coś jest u Ciebie, rzucę okiem u mnie czy widać jak idą kable i jak coś to zrobię zdjęcie.

    Edit: byłem rzucić okiem i nie wiem ile miejsca jest tam przy benzynie, ale w dieslu z góry to praktycznie nic nie widać
    Hyundai I30 1.4
    Mitsubishi Pajero Sport 2.5TD
  • Dzieki Tuff!
    Rapid SB | 1.2 90KM | 2016|
  • Witam czy posiadając wersje bez halogenów w zderzaku jest montaż samemu ich tzn chodzi mi czy trzeba zderzak wymieniać ? 
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Active |Pacific Blue | 87200km | Bydgoszcz
  • Nie trzeba wymieniać zderzaka. Jak sie przyjrzysz to zauważysz zaślepki w miejscu halogenów, trzeba troche szarpnąć zeby je zdjąć . Wystarczy, że wymienisz je na takie z otworem na halogeny w aso lub na allegro dostaniesz za 50 złotych sztuka. Ja też w swoim dołożyłem halogeny, ale jeszcze nie podłączyłem. Mogę Ci pomóc to ogarnąć jeśli chcesz. Jestem z Torunia także bardzo blisko. :)
    Rapid Spaceback | 1.4 TDI | MY16 | FLOTABIEDA | Candy White | 170 000 km | Toruń
  • Witam, zakupiłem halogeny i takie pytanie: co muszę dokupić jeszcze? Kratki do halogenów już kupiłem, zmiana przełącznika na przełącznik do wersji z halogenami rozumiem że też muszę kupić ale co dalej jeśli chodzi o instalację?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Active |Pacific Blue | 87200km | Bydgoszcz

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?