FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Szarpnięcie przy dodawaniu gazu
  • Czołem forumowicze,
    Odkąd kupiłem Rapida obserwuję takie zjawisko, że przy odpuszczeniu pedału przyspieszenia oraz ponownym dodaniu gazu autem lekko szarpie, co nie ukrywam jest irytujące. Czy ten typ tak ma, czy też może być na to jakaś rada?
    Rapid SB | 1.6 TDI CAYB 90KM | MY14 | Ambition Max | Silver | 102kkm | Gliwice
  • u mnie tego nie ma. Może zalałeś średniej jakości paliwo?
    Rapid LB | 1.0 TSI 110 KM | MY19 | Style | Szary Quartz
  • Mam takie objawy, ale to przy niskich obrotach i na rozgrzanym aucie - mam ten sam silnik. 
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM CAYB | MY14 | Ambition | Czarny | 141000km | Nowy Targ
  • Kolego Ja mam tak samo od początku.Przy gwałtownym dodaniu i odpuszczeniu gazu jest taki niby luz i widać że delikatnie obrotomierz skacze góra dół.Kolega twierdzi że rapid ma strasznie miękkie poduszki i to jest przez to
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM CXMA | MY16 | JOY | WHITE | 32300 | Spytkowice koło Rabki Zdroju
  • Też tak mam od zawsze. To jedyny mankament tego silnika. Obstawiam, że nie są to poduszki tylko coś w programie. Ale nauczyłem się z tym żyć i teraz niemal nie zauważam.
    Pozdrawiam - Paweł
    Rapid LB | 1.6 TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 60k km | Szczecin
  • Ciekawe czy komuś udało się z tym uporać?
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM CXMA | MY16 | JOY | WHITE | 32300 | Spytkowice koło Rabki Zdroju

CIEKAWE DO SAMOCHODU / AKCESORIA:

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?