FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Klapka wlewu paliwa
  • Hej,
    Dzisiaj przy tankowaniu spostrzegłem, że nie zamyka się klapka wlewu paliwa razem z zamkiem centralnym. Spotkaliście się już z czymś takim? Jak można łatwo zweryfikować tą usterkę? Wszystkie zamki zamyka prawidłowo, łącznie z klapą bagażnika.
    z góry dzięki.
    Rapid LB | 1.4TDi EA288 CUSB 90KM | MY16 | Ambition | Biały |174500km | Wrocław
  • Te zamki padają w całej grupie vag. Do wymiany zamek, nowy w ASO 180zł. 
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Dzięki!
    Rapid LB | 1.4TDi EA288 CUSB 90KM | MY16 | Ambition | Biały |174500km | Wrocław
  • Tak z ciekawości dużo jest roboty z wymianą tego?
    Rapid LB | 1.4TDi EA288 CUSB 90KM | MY16 | Ambition | Biały |174500km | Wrocław
  • Wyciąga się od strony klapki, podobnie jak w audi A4 B8. Na necie dużo instrukcji.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Wielkie dzięki!
    Rapid LB | 1.4TDi EA288 CUSB 90KM | MY16 | Ambition | Biały |174500km | Wrocław
  • A to w nowszych rapidach rygluje klapkę? 
    W mojej 2014 otwiera się zawsze tylko korek jest na kluczyk, bieda straszna.
    Hyundai I30 1.4
    Mitsubishi Pajero Sport 2.5TD
  • To pewnie zalezne jest nie od rocznika a wersji wyposażenia, ja mam w 2014 zamykaną klapke centralnie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Z ciekawostek to u mnie to wygląda trochę inaczej niż w Audi A4 B8 bo nie mam żadnych śrub od zewnątrz plus to co wydaje się miejscem na śrubokręt do odblokowania zapadek jest po prostu wgłębieniem w plastiku.Pewnie się trzeba będzie dobrać od środka. (załącznik)

    Z ciekawostek w ASO chłopaki powiedzieli że to częsta przypadłość i często wystarczy ręcznie poruszać (wciskać/wyciskać) rygiel i powinno zadziałać. I faktycznie po ok 10 powtórzeniach z powrotem rygluje poprawnie. Czasem zdarzy się mu przyciąć więc pewnie wystarczy to porządnie oczyścić. Zabiorę się pewnie za to jak całkiem padnie...
    2019-05-28_14h13_02.png
    613 x 458 - 444K
    Rapid LB | 1.4TDi EA288 CUSB 90KM | MY16 | Ambition | Biały |174500km | Wrocław
  • A to ciekawostka, bo kuzyn ma też toledo 2014 (bliźniacza konstrukcja) w praktycznie najbogatszej seryjnej wersji z klimatronikiem, nawigacją, podgrzewanymi siedzeniami i też ma wlew na kluczyk.
    Hyundai I30 1.4
    Mitsubishi Pajero Sport 2.5TD
  • odkopuje temat.
    zatarty silniczek, tutaj pokazano jak sie dostac. i da się bez wyłamywania jak wspomniał na koncu filmu. teraz musze zanabyc nowy silniczek.

    www.youtube.com/watch?v=q6xHB0yLJmM
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | MY15 | Active | 201 000 | Wawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?