FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Kontrolka od ESP i bład czujnikow parkowania na raz.
  • Jestem nowym użytkownikiem Rapida. Przez miesiąc użytkowania zdążyło mi się 5 krotnie że jednocześnie zapaliła mi się kontrolka od ESP i pojawił się na wyświetlaczu radia komunikat "Obecnie optyczny system parkowania (OPS) jest niedostępny". Znika po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnika. Pojawia się w różnych sytuacjach - podczas jazdy, postoju, ostatnio nawet jak był kluczyk przekręcony w pozycję II. Spotkaliście się z takim błędem? Jakieś pomysły odnośnie przyczyny? Kupiłem Vgate v3 ale nie znalazł błędów albo nie umiem odczytać. 
    20190605_191238-756x1008.jpg
    756 x 1008 - 113K
    Rapid SB | 1.4 TDI 90KM | 2016 | Ambition | Granatowy | 90000km | Warszawa
  • Mnie osobiści pojawił się taki komunikat raz. Po czym zgasł i więcej go nie widziano. Nie wiem z czym to ma wiązek i nie mogę sobie też przypomnieć co robiłem/modziłem w tedy że to się  pojawiło.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Musisz mieć vcdsa lub vasa i wejść w moduł parktronika i tam odczytać bledy
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Dzięki za info. Tylko zastanawia mnie czemu razem z czujnikami zapala się kontrolka esp. Co one mają ze sobą wspólnego?
    Rapid SB | 1.4 TDI 90KM | 2016 | Ambition | Granatowy | 90000km | Warszawa
  • Moze cci kuna kable zjadla.
    Skoda Rapid SB, 1.0 110KM MY18 Style, Czerwony, Katowice

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?