FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Przegląd za 1zł w POL-MOT Auto
  • Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale w POL-MOT Auto (na pewno W-wa Bielany) mają promocję wakacyjną.
    Akcja wakacje za 1zł - bo tak nazywa się promocja polega na sprawdzeniu samochodu pod względem sprawności.
    Sprawdzane są płyny eksploatacyjne, zawieszenie itp.
    Ja wstawiłem dziś i po 1:20h samochód był do odbioru (wszystko sprawne i w akceptowalnym zakresie).
    Koszt takiej usługi to jak nazwa wskazuje 1zł brutto. Jeśli ktoś chce FV to zapłaci 1,08zł brutto.

    Przegląd samochodu odbyć się musi między godziną 6 a 7 lub po godzinie 16.
    Myślę, że warto dowiedzieć się czy w innych serwisach POL-MOT Auto prowadzona jest ta akcja promocyjna i skorzystać na praktycznie darmowym przeglądzie.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Temat wznawiam ze względu na nowa akcję wymiany opon na letnie oraz przegląd za 1 zł polski 11 punktów samochodu (są to ględziny auta czy niema jakiś wycieków czy bieżnik jest "dobry" itp.)
    Akcja trwa do 30 kwietnia 2015.
    Wiadomość dostałem na pocztę.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Gdyby tylko to był Kraków :P
  • Ale to jest ogólną promocja skody, jak wymieniasz u nich opony masz przegląd wiosenny za 1zl. Jest na stronie skody w promocjach.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Fajna sprawa z przeglądem! Wiecie w jakiej cenie jest sama wymiana opon na letnie?
  • Ja jestem umówiony w Żaglu w Lublinie, opona na felgę aluminiowa i potem wymiana 80 zł.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Wymiana opon 120 bodajze, gotowych kol z wywazaniem 80
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • To nieźle, ja za wymianę w zwykłym warsztacie zapłaciłem 60 zł
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ja za ściągnięcie zimowych kół z auta, przekładkę letnich opon z felg stalowych na aluminiowe, wyważenie i montaż na aucie, całość 55 zł. Cena z lokalnego warsztatu.
    Więc nieźle się cenią. W zeszłym roku na zimę była promocja, chyba 50 zł za przekładkę a tu w tym roku takie kwoty w ASO.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • tylko w aso montują nowe odważniki a w zwykłym serwisie jeszcze ołowiane i dlatego taka cena
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • A czym się różnią te nowe od tych ołowianych?
    Ja nie widzę różnicy między tymi co były oryginalnie z felgami (nowe nie używane, wyważane przez fabrykę) a tymi teraz po przekładce opon i założonymi po wyważeniu w zwykłym warsztacie. Oglądałem jedne i drugie wyglądały identycznie.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja felgi kupowałem na felgi.pl i okazało się, że dany typ felgi ma kilkadziesiąt rozmiarów w zależności od marki i modelu samochodu. Takie felgi mają wymiary zgodne z fabrycznymi i mają homologację dla danego samochodu. Nie było konieczności dokupowania ani pierścieni ani śrub. Oczywiście nie każda felga pasuje do każdego samochodu i tu jest pewne ograniczenie.
    45058100.pdf
    105K
    45058504.pdf
    98K
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Tak kurczę @konwel w złym wątku napisałem. Z tego co czytałem to wlasnie Dezent powinien pasować, tylko musi być do Skody. Ja kupiłem, w formularzu na stronie sprzedawcy wybrałem auto, model, rok, silnik i przyszło co przyszło i jak przyszło. Ale to tu robimy OT ^_^.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Umawialiście się na wymianę opon przy pomocy formularza na stronie Skody? Ja zostawiłem wczoraj swój numer telefonu, ale do teraz nikt do mnie nie oddzwonił, aby ustalić termin... Długo czekaliście na kontakt zwrotny?
  • @Vitt - dwa dni temu zostawiłem kontakt. Rano podjechałem do salonu się umówić, bo mam blisko. 
    Sami od siebie niestety się nie odezwali.
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • grzesk nowe nie sa ołowiane w niektórych państwach naszej kochanej unji zakazane jest juz stosowanie ciężarków ołowianych z czasem mają wprowadzać takie zmiany i u nas. Główna różnica to taka że stary miał wtopiony "klips" a nowe składają się z dwóch części  postaram się zrobić zdjęcia i pokazać różnice. A i cena za komplet starych odważników serwis płaci około 60zł a za taką samą ilość nowych trzeba zapłacić około 150/200 zł.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar tylko, że ja wyważałem felgi aluminiowe a nie stalowe. Chyba wiem, o które Ci chodzi. Mówisz o tych zakładanych na ranty felgi?

    Ja mówiłem, że nie widziałem różnicy między ciężarkami z fabryki a ciężarkami, ze zwykłego warsztatu zakładanymi od wewnętrznej strony felgi a właściwie klejone do niej. Wygląda to jakbyśmy kleili do felgi małe cienkie blaszki (każda chyba po 5 gram i zakładana jest wielokrotność). 
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • dokładnie tak ale zdjęcia i tak postaram sie załatwić dla innych.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • A dostalisie moze z Wimaru voucher na wymiane + przeglad + przechowanie opon? Ja dostałem i chyba skorzystam. Co prawda wymieniłem juz kola ale mam nadzieje ze pojdzie sie z nimi dogadać. Normalnie ceny maja z kosmosu trochę wymiana opon na stalowych 130 na alusach 150, przechowanie na sezon tez 130. Ale ze ja mam pelne kola to taka przekładka tylko 80 wiec za tyle miec hotel dla kol na sezon to prawie darmo.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • A nie lepiej mieć darmo trzymając u siebie niż prawie darmo? Do tego jak masz całe koła i masz je na miejscu to możesz sam je wymienić. Wtedy jest jeszcze taniej :-)
    Chyba, że nie masz gdzie trzymać i przechowujesz np. pod łóżkiem ;-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no własnie nie mam. letnie trzymałem na balkonie - teraz zimowe sa u brata w piwnicy ale to na drugim końcu Wawy a on rzadko bywa w domu. 
    a po za tym te letnie dziady sa takie ciężkie ze powiedziałem sobie ze traganie tego w ta i z powrotem, później to samo z zimowymi za to 80 - 100 gra nie warta świeczki - z wiekiem człowiek robi sie wygodny :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?