FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
uchwyt na kwity parkingowe
  • Mam Pytanie uchwyt na kwity jest klejony czy przykręcany , jak go wymienić bo się zluzował i zaczął latać pod słupkiem, kiepsko trzyma
    Pozdrawiam,
    Michał

Rapid LB | 1.2 TSI 110KM CJZD| MY16 | Ambition MAX | Brąz Topaz Metalic/45000 km/Brzesko
  • Jest mocowany do słupka za pomocą spinki, a la kołek rozporowy. Pewnie się obluzowała. Musisz zdjąć obudowę słupka i docisnąć spinkę, ewentualnie jeśli się ułamała, wymienić.
    Temat mi znany, bo tak zawzięcie myłem szybę, że go ułamałem i musiałem założyć nowy. Roboty na 15 minut.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 96000 km | Sochaczew
  • Maciek jak zdjac slupek zeby nic nie polamac?
    Pozdrawiam,
    Michał

Rapid LB | 1.2 TSI 110KM CJZD| MY16 | Ambition MAX | Brąz Topaz Metalic/45000 km/Brzesko
  • Jest instrukcja w dziale zrob to sam
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @szuwar80 najlepiej gdybyś miał plastikowe łopatki do tapicerki i jak najszerszą podważasz. Po śrubokręcie zostaną wgłębienia w plastiku. Teraz się ochłodziło, więc dobrze by było żebyś podgrzał plastik nawet suszarką do włosów, będzie bardziej elastyczny. Trzeba użyć trochę siły, bo spinki trzymające słupek są naprawdę mocne.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 96000 km | Sochaczew

PONIŻEJ RÓŻNE OFERTY SPONSOROWANE KTÓRE WSPOMAGAJĄ RAPIDKLUB.PL
są to linki afiliacyjne lub reklamy (mamy nadzieję że Wam przydatne, dziękujemy za wsparcie)

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

Ostatnie wiadomości:

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?