FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio z Androidem
  • Siema, mam takie pytanko czy ktoś może kupował jakieś radio na androidzie i możne polecić? Niestety ale to fabryczne zaczęło się zawieszać na kilka minut. Wyłączanie go restartowanie czy gaszenie i odpalanie auta niestety nie dają  żadnego rezultatu. Podepnę jeszcze jedno pytanie pod ten post czy waszym zdaniem opłaca się w lampach montować paski ledowe z kierunkowskazami ? Czy to jest pewne że jeśli rozkleję lampę to ona będzie później parować? Jeśli ktoś taki zabieg zastował ima kogoś poleconego jakąś firmę czy coś to fajnie jak by się znalazł jakiś kontakt do tej osoby. z góry dzięki  :D
    Skoda Rapid Monte Carlo/SB/1.2TSI 110km/MY17/Style/ Czerwień Corrida Niemetalizowany/58000km/Rawa M.
  • Co do radia, to ja na Twoim miejscu zabrał bym się za naprawienie tego, które masz teraz w aucie. Jako, że Twoje auto jest na elektronice pq35, to w radiu masz troszkę możliwości zarządzania samochodem, a czy była by taka możliwość na radiu w androidzie to nie wiem, ale wydaje mi się, że może być ciężko. Może spróbuj podjechać do aso, być może wystarczy jakiś update softu radia. Co do samych lamp, jeżeli się to dobrze zrobi, nie powinna parować, ale czy to gra warta świeczki? Dla mnie nie, ze względu na fakt, że mamy oryginalne lampy z takimi bajerami. Lepiej wykorzystać fabryczne rozwiązanie i wymienić na oryginalne lampy z led. Uwzględniając fakt, że tak jak wcześniej wspominałem, masz elektronikę na pq35, więc do poprawnego działania wystarczy odpowiednie kodowanie, bez kombinacji tak ja ma to miejsce w rapidach na pq25.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM |MY14| Ambition MAX | Pacific Blue | 175000km | Olsztyn/Bydgoszcz

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?