FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Trzeszczenie przy opuszczaniu szyby kierowcy
  • Dopadł mnie kolejny problem. Gdy opuszczam szybę pojawia się jakieś trzeszczenie, tak jakby opierała się uszczelka itp. Dość głośny dźwięk. Nie jest przez cały czas opuszczania, tak jakby pojawia się skokowo. Dobiega z tyłu szyby przy uszczelce dolnej poziomej. Przy podnoszeniu szyby jest ok, nie ma tego dźwięku - dlatego myślę, że to jakiś opór uszczelki chyba. Samochód ma niecałe 2 lata, 19500 km przebiegu.  Jak myślicie, czy w ASO zrobią dużą "rzeżnię"? Pewnie będą musieli zdjąć boczek? Da radę zrobić to tak aby po robocie coś dodatkowo nie trzeszczało? Mówiąc szczerze pomału mam dość tych ciągłych trzeszczeń, stukań i innych dupereli. W ASO jestem chyba średnio raz na 2 miesiące. To trochę za często moim zdaniem.
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Mám 2,5 roku i jest bez problemów

    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17,FRESH, Czerwień Corrida, 18.000 km, Praga, Czechy
  • @page pozazdrościć!

    Aktualizując mojego poprzedniego posta. Przed momentem jeździłem i sprawdzałem podnoszenie szyby - jak ręką odjął - żadnego trzeszczenia przy opuszczaniu! Teraz wieczorem zrobiło się zimno, może trzeszczy tylko gdy jest ciepło i słońce na dworze? Już sam nie wiem. Jutro zobaczę, bo też ma być ciepły dzień.
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Trzeszczy wewnętrzna listwa zgarniająca przy szybie. Wygląda jakby była nieprawidłowo wygięta. U mnie też trzeszczy mocniej gdy jest ciepło. Próba formowania poprawiła trochę sytuację ale idealnie nie jest. Trzeba by wymienić i do tego trzeba zdjąć boczek.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90KM | Beżowa Padlina | MY16 | Bielsko

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?