FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ciekawe jak będzie z wyprzedażą RAPIDA 2012
  • Tak się zastanawiam, ciekawe jak będzie z wyprzedażą rocznika 2012 rapida. Czy dadzą jeszcze jakiś dodatkowy rabat? I ciekawe czy w ogóle będą dostępne modele z 2012. Bo nawet w salonach ze skodą rapid obecnie jest krucho.
  • Z tego co widziałam ostatnio to już rapidów w salonach mają od hoho :) ale też zastanawiam się jakie są statystyki sprzedaży tego modelu skody? ktoś może ma jakieś info na ten temat?
  • Na tej stronie poniżej możesz sobie wyklikać i sprawdzić każdy samochód za każdy skończony miesiąc. Za listopad Rapid wypada jeszcze słabo, bo tyle co wszedł na rynek ale zobaczymy jak będzie w grudniu.

    http://carmarket.com.pl/statystyki.php
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • O super! Dzięki za info - całkiem ciekawa strona, rzeczywiście można sobie sprawdzić również i inne modele :) No rapid widzę, że się rozkręca pomału, zakładając, że dane są prawdziwe :D
  • Dane wyglądają na prawdziwe i pokrywają się z innymi statystkami (jeśli chodzi o Skodę bo już z Fiatem zauważyłem jest jakoś różnie).
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
This discussion has been closed.
Wszystkie dyskusje

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?