FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Czerwona strzałeczka
  • Hej wszystkim w końcu udalo się zorganizować czas i wstawić mojego Rapida. Rapida mam od sierpnia 2018r w wersji ambition do tej pory zrobiłem nim 40 tys km praktycznie bez usterek jedynie był problem z panelem nawiewu klimatyzacji aso wymienilo na nowy oraz nowa kierownica i  gałka zmiany biegów przy przeglądzie na 30 tys km. Po przygodzie ze sarna założyłem siren7 i przestalem spotykac na drodze dzikie zwierzęta. Modyfikacje które zrobiłem w skodzie:
    - doswietlanie zakrętów 
    - tylne lampy zmienione na led
    - włącznik świateł z czujnikiem zmierzchu
    - podświetlenie nóg 
    - podświetlenie schowka pod radiem
    - lampki w drzwiach do podświetlania przestrzeni wokol auta
    - lampki w lusterkach zewnetrznych do podświetlania przestrzeni wokół auta 
    - światłowód w desce rozdzielczej
    - podstopnica 
    - aluminiowe nakładki na pedały
    - teleskopy maski zamiast patyka 
    - siłowniki do podnoszenia klapy bagażnika do góry
    - 4 głośniki z tyłu
    - 12 calowe lusterko android z wideorejestratorem gps podglądem na żywo lokalizatorem i kamera cofania 
    - podgrzewanie foteli przednich i tylnej kanapy
    - czujnik poziomu płynu spryskiwaczy 
    - test zegarów przy odpalaniu 
    - oświetlenie przestrzeni światami cofania po otwarciu bagażnika 
    - podświetlenie klamek wewnętrznych i uchwytow w drzwiach
    - asystent ruszania pod wzniesienie
    - wszystkie żarówki zmienione na led 
     W przyszłości jeszcze planuje zrobic podświetlenie pokręteł nawiewu chiptuning czujniki parkowania z przodu i subwoofer 




    Snapchat-23425375.jpg
    1280 x 720 - 69K
    Snapchat-1883634324.jpg
    1280 x 720 - 58K
    Screenshot_20200618_132708_com.android.gallery3d.jpg
    1080 x 1920 - 507K
    Screenshot_20200618_132655_com.android.gallery3d.jpg
    1920 x 1080 - 585K
    Screenshot_20200618_132635_com.android.gallery3d.jpg
    1920 x 1080 - 1M
    Screenshot_20200618_132856_com.android.gallery3d.jpg
    1080 x 1920 - 1M
    IMG_20200501_202632_924.jpg
    1080 x 1920 - 38K
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin
  • Na pewno będę obserwował temat, bo wersja praktycznie jak moja. Wszystkie kodowania robiłeś sam? Były jakieś problemy? Sprężyny/siłowniki do otwierania klapy robią robotę? Ogólnie świetne efekty, chciałbym ogarnąć chociaż połowę z tego ;)
    Rapid LB | 1.0 TSI 110KM | 2019 | Ambition | 14 000 km | Ruda Śląska
  • Gratki fajne autko. Jakie teleskopy do maski?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Wszystkie kodowania sam nie było problemu czy położenie serwisowe wyciaraczek czy zamykanie szyby kluczykiem bez problemu tak do bagaznika wygodnie jest jak siw idzie z zakuoami a klapa w gorze jedynie jak jest zima to sie podnosi do polowy :) widziałem octavie ostatnio co ktos ustawil przeciwmgielne jako stop i jest poczwórny stop z tyłu nas tym sie zastanwiam czy też nie zrobic. 
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin
  • Do maski zestaw silownikow od razu przyjemniej sie ja podnosi jak nie trzeba palaka dawac
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin
  • Jakiś num? U nas można zrobić 5 punktowy stop.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • 5 czyli 4 w lampach i 5 u gory Dzis na szybko ustawilem dodatkowo stop na przeciwmgielnym i dziala ladnie czyli jeszcze zasilanie do prawej lampy. A silowniki maski kupilem te:
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin
  • Tak oryginalnie trzy plus że świateł przeciwmgielnych dwa dodatkowe. Trzeba dołożyć kabel z lewej lampy do prawej. A  Octavię 3fl czarna widziałeś na rej KR jeśli tak to ja to robiłem.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Tak 3fl na kr z tylu swiatla led i stop na przeciwmgielnym 
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin
  • No no, fajnie pomodzone w aucie :D Tak z ciekawości, oświetlenie nóg, klamek i schowka pod panelem nawiewu sterowane jest z poziomu radia?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM |MY14| Ambition MAX | Pacific Blue | 175000km | Olsztyn/Bydgoszcz
  • Sterowanie o. nóg jest przez bluetooth - mam aplikację na telefonie i w lusterku do światłowodu mam pilot a klamki i uchwyt jest bez sterowania bo świeci tylko na zimna biel
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin
  • Ja obecnie czekam na cob-y. I będę robił podświetlanie nóg dwustrefowe i schowka pod radiem.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Schowek pod radiem przydatny i ladnie wygląda i nawet jest miejsce zeby diode dac jak sie wyłamie plastik. Nogi dwustrefowe w sensie podczas jazdy i ze światłem podsufitki? 
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin
  • Nogi myślałem ze sterowania z radia- podświetlenie deski z regulacją. Ale będę robił żeby świeciły się wraz z oświetleniem kabiny. Wszystkie razem albo osobno tzn. tył włączany z tyłu a przód albo kierowca albo pasażer osobno.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Ja pod oświetlenie wnętrza nie dawałem bo nie było sensu nóg podświetlać bo te ledy w podsufitce tyle światła dają, że wszystko oświetlają i dałem tylko jako ambient ale najczęściej mam zimną biel, 10 procent mocy bo to jest takie optymalne do jazdy.
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin
  • Podświetlenie pod radiem
    IMG_20200618_222954.jpg
    3968 x 2976 - 2M
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin
  • Sztos mody :)
    Skad masz pewnosc ze siren7 działa, a nie ze po prostu nie miales od tego czasu okazji spotkac zwierzyny? :)
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • Dzięki :) czy działa na 100 procent to nie wiadomo ale napewno jakiś tam wpływ ma codziennie jeżdżę przez las i wcześniej często widywalem sarny przy drodze teraz odkąd mam ten gwizdek to nie spotkałem jeszcze 
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?