FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Demontaz podsufitki
  • Czesc,
    Nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada, ale postanowilem siegnac porady.
    Otoz
    planuje zabezpieczyc dach folia (woze rowery na dachu) i do tego
    potrzebne jest zdemontowanie anteny a co za tym idzie podsufitki. Wiem
    jak zdemontowac schowek na okulary, lampki i uchwyty. Mam problem z
    oslonkami przeciwslonecznymi. dlatego prosze o rade jak to zdemontowac.
    Oprocz tego czy konieczne jest takze demontac slupka b i c, moze
    uszczelek? nie wime cyz podsufitka jest jakos klejony i czy trzyma sie
    tylko na raczkach przy drzwiach, lamkach, oslonkach i jednym bolcu z
    tylu po srodku auta.
    Prosze o rade i z gory dziekuje
    Pozdrawiam
    RAPID Spaceback | 1.2 90 KM CJZC, chip 126KM 230NM| MY 2017, prod 22 tydzien 2016 | Ambition | Bialy | 45 000 | Wroclaw
  • Potrzebujesz prawie że wszystko zdemontować - P/L przesłonę słoneczną, uchwyty w stropie, lampki Przednia i Tylna, plastikowe pokrywy P/L słupka A, górne pokrywy słupka B, zdemontować plastik słupka C, na tylnej listwie wyciągnąć klips, cały panel warto zdejmować w dwie osoby. 
    Podsufitka nie jest klejona.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dzieki Jercen
    P/L przeslona dam rade, uchwyty rozumiem ze chodzi o raczki nad drzwiami? Tez dam rade. Lampki to tez nie problem. Slupek A P/L tez nie problem.
    Problem moze byc z gorna pokrywa slupka B i slupek C. Sa tam jakies wkrety, czy tylko sie wyciaga?  Tylna listwa -> wycoagnac kolek. Chodzi o ten koleczek nad trzecim zaglowkiem?
    RAPID Spaceback | 1.2 90 KM CJZC, chip 126KM 230NM| MY 2017, prod 22 tydzien 2016 | Ambition | Bialy | 45 000 | Wroclaw
  • A jak już mówimy o demontażu podsufitki to  jak wygląda sprawa z bocznymi kurtynami są? Potrzebuję kablem z tylnej lampki Zjechać pod siedzenie kierowcy i pasażera po słupku B.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?