FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid 90r. zawieszenie Monroe?
  • Witam, jestem posiadaczem Skody Rapid z 90r. oczywiście nie jest to mój samochód którego używam na codzień, no ale mniejsza o to. Otrzymałem dosyć ciekawą ofertę, a konkretnie amortyzatory monroe mniej więcej takie: http://www.autoamortyzatory.pl/amortyzator-monroe-skoda-rapid,120g,130g,135g,1983,02,1991,10-1,3,s,1... w dosyć dobrej cenie tylko problem jest taki, że nie za bardzo orientuję się w temacie amortyzatorów a nie chciałbym kupić jakiegoś badziewia, czy mogę liczyć na waszą pomoc i porady odnośnie takich amorków? Ewentualnie byłbym wdzięczny, gdybyście polecili mi jakieś inne, nie za drogie ale też w miarę dobre.

  • kolega @bandziorek chyba pomyliłeś fora. To jest też dla Rapidów ale tych nowszych roczniki 2012 w górę.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @bandziorek lepsze będą Sachsy. :-)
    @amiskiew kolega poprosił o pomoc, nie ładnie spuszczać go po brzytwie ;-) w końcu jego bryka to dziadek Twojej :-D
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • @Jacek :) poinformowałem kolegę, że na tym forum raczej nie znajdzie znawców Rapida z rocznika 1990. A pewnie oczekiwał tu ekspertów :)
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
This discussion has been closed.
Wszystkie dyskusje

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?