FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid Spaceback wyciekanie płynu ze spryskiwacza tylnej szyby.
  • Chyba gdzieś to było już poruszanie - nie mogę znaleźć teraz. Od jakiegoś czasu gdy użyję tylnego spryskiwacza, po tej operacji długo wycieka samoczynnie płyn na szybę tworząc stróżkę. Najbardziej jak jadę - tak jakby jakiś zaworek nie zamykał się itp. Jakbyście dali linka do tematu, bądź napisali co zrobić byłbym wdzięczny. Męczyć w ASO? Mam jeszcze gwarancję.
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 39800 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Nic nie zrobisz z tym. Po prostu płyn geawitacyjnie spływa jeszcze przez chwilę z wężyka.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 63000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Opisane zachowanie tylnego spryskiwacza może być zawinione nieszczelnym zaworkiem zwrotnym lub nieszczelnym wężykiem cieczy do tylnego spryskiwacza (mniej prawdopodobne). 
    Ta druga opcja związana byłaby z wyciekiem płynu wewnątrz pojazdu - a to można zauważyć. 
    Dla nieszczelnego zaworka można spróbować sprężonym powietrzem przedmuchać odcinek wężyka od tylnej dyszy do zaworka.  

PS> Zaworek zwrotny do spryskiwaczy
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Dzięki Tobie forum będzie funkcjonowało nadal!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?
https://www.compero.pl