FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jak to jest że na ulicach nie widać Rapidów???
  • Witam miłośników tego samochodu. Tak się zastanawiam jak to jest, że niby ten model miał być hitem. Niby super auto dla każdego, a do tej pory na ulicach Wrocławia nie widziałem żadnego rapida! (poza tymi w salonie).

    Czyżby to była porażka? I może dlatego tyle reklam w mediach rapida, ale nikt tego nie kupuje??
  • obawiam się, że mam rację...
    jest już luty a Rapida na ulicy nie widziałem żadnego..
  • To chyba słabo się rozglądasz bo w łódzkim już kilka widziałem
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Czytałem ostatnio "Auto-Świat" i wg. statystyk sprzedaży rapid w roku 2012 sprzedał się na poziomie < 200szt., tzn wiadomo że jest w sprzedaży dopiero od listopada, ale dla porównania Toyota na dniach otwartych sprzedała 100szt. nowego Aurisa...
  • Łącznie w 2012 r. sprzedano 217 szt. Rapida. Tu masz źródło:
    http://carmarket.com.pl/statystyki.php
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Mojego juz widać :-)
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • moim zdaniem, Rapidów widać już coraz więcej, myślę że jeszcze jak pojawi się w ofercie Spaceback za rozsądną cenę to popularność wzrośnie
  • Już jest więcej. Niestety floty i firmy zaczeły kupować rapidy ponieważ tańsze niż oktawka a prawie to samo tym bardziej z perspektywy firmy.
  • No umnie zaczyna sie widywać coraz to wiecej prywatnych.Nawet dziś na parkingu kopalnianym stał koło mnie jeden spacebac'k biały.A przy okazi pozdrawiam jego własciciela

    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • tomcio robisz na pniówku ??
  • Ja do tej pory spotkałem 3 rapidy (w okolicach Lublina, Kielc i chyba Radomia)
    oprócz mojego :-)
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Nie na zofiówce
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • W Gdańsku widzę Rapidy na ulicach i na parkingach przynajmniej kilka razy w tygodniu. Nigdy nie widziałem Spacebacka. Co do samochodów flotowych, to na pewno jeden widziałem, pozostałe nie były oklejone, więc nie wiem.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • W Warszawie i w Mińsku sporo już jeździ Rapidów także Spaceback-ów

    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • to prawda ostatnio sporo się pojawiło.. chyba z początkiem sprzedaży było krucho, ale teraz już jest dużo więcej i liftbacków i spacebacków
  • liftbacków w Katowicach i Sosnowcu kręci się dużo za to od początku roku spacebacki widziałem tylko dwa :) 
    A przyglądam się bo czekam na odbiór swojego :) 
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • W Wałbrzychu i na Dolnym Śląsku Rapidów faktycznie nie widać...ale będąc na delegacji w Katowicach stwierdzam że tutaj aż się od nich roi :)
  • W Krakowie już sporo zarówno liftów jak i spacebacków. Ogólnie dużo nowych znaczków skody (Rapid, Octavia, Superb)
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Wczoraj w Wawie widziałem Spaceback'a w kolorze Czerwień Rio na WJ i dziś w Wawie na S8 mijałem Spaceback'a srebnego.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • W Tarnobrzegu bank BPS ma rapidka
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?