FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
1.4 TDI koło dwumasowe?
  • Siemka. Szukałem info i mam sprzeczne informacje. 1.4Tdi 90KM CUSB ma koło dwumasowe czy sztywne? Na internetowych dostępne są tylko sztywne w sprzedaży natomiast seria EA288 była wyposażana w koła dwumasowe. To jak z tym jest? Gdzie można kupić na własną rękę koło dwumasowe?
    Rapid LB | 1.4TDi EA288 CUSB 90KM | MY16 | Ambition | Biały |174500km | Wrocław
  • Dla silników 1.4 TDI od 12/2015 serwis montuje zamiast dwumasy klasyczne sprzęgło. Ze względu na różnice w wykonaniu, do montowanego sprzęgła trzeba wymienić półoś. Podobno nie ma już dostępnych dwumas, tylko zestaw sprzęgła z półosią.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Napisz kolego wiadomość do  Maciek_1991
    On Ci po numerze VIN dokładnie sprawdzi czy masz koło dwumasowe czy nie.Ja jak potrzebuje numeru części to zawsze pisze do Niego 
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM CXMA | MY16 | JOY | WHITE LF9F | 83000 | Spytkowice koło Rabki Zdroju
  • Koła dwumasowego nie ma w sprzedaży do CUSB 1.4TDi - to jest potwierdzone z ASO. Koła wytrzymywały 10-15 tysięcy kilometrów i trzeba było je wymieniać więc koncern VW montował (od października chyba) końcem 2015 już koła sztywne (mój jest z grudnia) w ramach akcji serwisowej. Owszem może kosztem komfortu ale przynajmniej jeden duży koszt odpada. 
    @jercen dzięki za info. 
    Reasumując jak się dowiaduję koszty utrzymania Rapida stają się coraz niższe... zawieszenie z golfa IV brak "dwumasy" - jeden chyba z ostatnich "normalnych" i tanich samochodów.
    Rapid LB | 1.4TDi EA288 CUSB 90KM | MY16 | Ambition | Biały |174500km | Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?